Sigortam.net müşterilerine Shell’den hediye yakıt

31 Ekim tarihine kadar, Shell mobil uygulaması üzerinden kendilerine verilen kod ile Sigortam.net’ten sigorta poliçesi yaptıran Shell ClubSmart üyeleri de trafik sigortalarında %3, kasko poliçelerinde %4 indirim elde ediyor.

‘Müşterinin Şampiyonu’ olma vizyonuyla müşteri ihtiyaçlarını odağa alan Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, Shell & Turcas iş birliğiyle müşterilerine cazip fırsatlar sunmayı sürdürüyor. 

Ağustos ayı sonuna kadar, Sigortam.net’ten kasko ya da trafik sigortası yaptıranlar, anlaşmalı Shell ClubSmart üye istasyonlarından akaryakıt ve otogaz harcamaları için kasko poliçelerinde 150 TL, trafik sigortası poliçelerinde 75 TL değerinde smart puan kazanıyor.

EY ve Lumnion sigortacılık sektöründe stratejik iş birliğine gidiyor EY ve Lumnion sigortacılık sektöründe stratejik iş birliğine gidiyor

Bunun yanı sıra iş birliği kapsamında, 31 Ekim tarihine kadar ShellF mobil uygulaması üzerinden kendilerine verilen kod ile Sigortam.net’ten kasko ya da trafik sigortası yaptıran Shell ClubSmart üyeleri de trafik sigortalarında %3, kasko poliçelerinde de %4 indirim şansını yakalıyor.

Editör: Sigorta Life