Tüm ServisPlus servislerini 22 Mayıs 2024’de İstanbul’da buluşturan Unico Sigorta, öncelikle anlaşma sağlanan yeni servislere şirketin yapısını ve hayata geçirmeyi planladığı ServisPlus Projesi’ne yönelik proje planını paylaştı.

ServisPlus Nedir?

ServisPlus, onarım işlemlerinde garantili yedek parça kullanımı, malzeme ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl süreyle garanti sağlanması, özel indirimler, ek ikame araç kullanım süresi gibi avantajlı hizmetler sağlayan yetkili servis noktalarıdır.

Özel avantajlarla donatılan ve sigortalılara öncelikli, kaliteli, profesyonel ve maksimum hızda hizmet sağlamayı hedefleyen ServisPlus projesini tüm Türkiye’de daha yaygın hale getirmeyi hedefleyen Unico Sigorta; böylelikle hasar ve onarım süreçlerini daha verimli hale getirirken müşteri memnuniyetini daha da yukarıya taşıyacak. 

33 farklı ilden, 100 servis temsilcisinin katıldığı etkinlikte konuşma yapan Unico Sigorta Oto Hasar, Lojistik ve Müşteri Mükemmeliyet Merkezi Direktörü Raşit Özuren istikrarlı ve kârlı büyüyen bir şirkette bulunmanın önemini vurguladı ve müşteri odaklılıktan söz etti: “35 yıllık tecrübemiz, donanımlı insan kaynağımız, güçlü iş ortaklarımız ile sektöre değer katmak için her geçen gün daha verimli ve etkili çalışıyoruz. 2024 yılında hedeflerimizden biri de servis ağımızı yaygınlaştırmaktı. Bu vesileyle bir araya geldiğimiz toplantımızda sizlerle şirketin güncel yapısını, sistemleri ve amaçlarımızı paylaşmayı çok önemsiyoruz. Çünkü biz birlikte sürekli gelişip kuvvetleneceğimize, hem müşterilerimize hem de sizlere değer katacağımıza inanıyoruz.”

Marka bazında anlaşma bulunmayan illerde yetkili servisler ile çalışılacağını da sözlerine ekleyen Özuren, ServisPlus ağının 43 ilde 91 Servisle hizmet vermekte olup, şirketin büyümesi ile paralel olarak Tüm Türkiye’ye yayılacak şekilde yapılanmaya devam edileceğinden de bahsetti. 

RS Otomotiv Grubu’ndan Kahramanmaraş Ahilik Hareketi’ne Destek RS Otomotiv Grubu’ndan Kahramanmaraş Ahilik Hareketi’ne Destek

Unico Sigorta, Türkiye’de Mayıs 2024 itibarıyla toplam 1.545 adet anlaşmalı servis ile hizmet vermeye devam ediyor.

Editör: Üveys Altun