Bu yılın Mart ayında yapay zeka ile teknolojik altyapısını güçlendirmenin yanı sıra marka kimliğini de baştan aşağıya yenileyen Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, kazandığı ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor.

Sigortam.net reklam filmiyle, Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 34’üncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Kristal Elma’da, “Banka, Sigorta ve Finansal Hizmetler Entegre Kampanya” kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu. 

Aynı zamanda Türkiye sınırları içindeki tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını ölçümleyen The Hammers’ta da iki ödül birden Sigortam.net’e gitti. Marka, “Sigortacılık Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde altın ödülü, “En İyi İşveren Markası Takımı” kategorisinde ise bronz ödülü kucakladı.

Aksigorta’ya “Smart Scoring with AI” ile  EMEA bölgesinde birincilik ödülü Aksigorta’ya “Smart Scoring with AI” ile EMEA bölgesinde birincilik ödülü

"Daha yalın, anlaşılır ve etkileşimli hizmet sunuyoruz"

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, hayata geçirdikleri yeniliklerin değerli ödüllerle taçlandırılmasından büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Müşterilerimize 22 yıldır hizmet veren bir şirket olarak, bu yıl baştan aşağıya bir dönüşüm geçirdik. Bu dönüşüm sürecinde web sitemizden kullandığımız teknolojilere, şirketimizle özdeşleşen keçi logomuzdan tüm marka kimliğimize her şeyimizi yeniledik. Müşterilerimize daha yalın, daha anlaşılır, daha etkileşimli bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu süreçte, gerek çok değerli ekip arkadaşlarımla oluşturduğumuz stratejilerimizin gerekse iletişim kampanyalarımızın ödüllendirilmesi, işimize duyduğumuz heyecan ve tutkuyu artıyor. Daha iyilerini de yapmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Sigorta Life