Türkiye’nin en büyük insurtech markası olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıma hedefiyle çalışan Sigortam.net, sunduğu hizmlere bir yenisini daha ekledi ve müşterilerini Evcil Hayvan Sigortası ile buluşturmaya başladı. 

Evcil Hayvan Sigortası ile patili dostlarının sağlığını da güvenceye alan Sigortam.net, 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeklerin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlıyor. Acil tedavilerin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavileri de poliçe koşulları dahilinde karşılayan bu sigorta, aynı zamanda poliçeye eklenebilen ‘Pati Plus’ teminatları ile acil durumlar dışındaki veteriner masraflarını ve belirli hastalıklara yönelik tedavi giderlerini de üstlenebiliyor. Ayrıca 11 Ekim - 11 Kasım tarihleri arasında Sigortam.net’ten ‘Pati Plus Paketi’ kapsamında Evcil Hayvan Sigortası yaptıran herkes, Petzzshop’ta geçerli 250 TL'lik hediye çekinin de sahibi oluyor.

“Tek bir noktadan sigorta ihtiyaçlarına çözüm olmak istiyoruz, patili dostlarımızın sağlığına ayrı bir önem veriyoruz”

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, kuruldukları günden bu yana 7 milyona yakın müşteriye hizmet verdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Sigorta alanında ülkemizin en çok trafik alan dijital oyuncusu olarak birbirinden değerli 23 sigorta şirketiyle birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet çeşitliliğimizi artırmak ise en büyük hedeflerimizden biri. Tek bir noktadan müşterilerimizin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm olmak istiyoruz. Bu vizyonla Evcil Hayvan Sigortası’nı da hizmetlerimize ekledik. Evcil Hayvan Sigortası ile müşterilerimize hem standart bir paket hem de ekstra teminatlar içeren iki alternatif sunuyoruz. Sigortam.net olarak patili dostlarımızın sağlığına ayrı bir önem veriyoruz ve onların sağlığını güvence altına alan bir adım atmaktan dolayı da çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemde farklı branşlarda hizmet alanımızı genişletmeye devam edeceğiz.”

1665988644_SNET_PET_KV_DIKEY_VS10