Birbirinden farklı oyun parkurlarında çekişmeli geçen 110 kişinin katıldığı etkinlikte, Mavi, Kırmızı, Lacivert, Gri ve Sarı renkli takımlarda yarışan, Monopoli ekibi hem çok eğlenceli hem de tatlı bir rekabetin yaşandığı bir gün geçirdi.

Çocukların Eğitimi Türkiye Hayat Emeklilik Güvencesi’nde Çocukların Eğitimi Türkiye Hayat Emeklilik Güvencesi’nde

Hem Monopoli Sigorta çalışanları hem de iş ortaklarının katılımıyla, keyifli ve mücadele dolu bir gün geçirdiklerini söyleyen Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı ve CEO’su Erol Esentürk,“Giderek artan çalışan sayımızla, her geçen gün büyüyoruz. Çalışanlarımızın gelişimlerinden de sorumlu olduğumuz inancıyla, sektörel alanda teknik bilgilerin yanı sıra kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayacak “Monopoli Akademi”yi hayata geçirdik. Her personelimizin doğal öğrencisi olduğu Monopoli Akademi ile hem iç hem de dış eğitimler düzenleyerek personelimize çeşitli eğitim olanakları yaratmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra ekip içi motivasyonu da artırmak, birlikte çalışırken birlikte eğlenmenin de önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Düzenledikleri Survivor Etkinliği ile Monopoli ekibini takım oyununa teşvik ederek bu sayede ekip ruhunu kuvvetlendirmek istediklerini belirten Esentürk, “Pandemi süreci öncesinde başlattığımız, gelenekselleşen şirket için aktivite günümüzü iki yıl aradan sonra yeniden yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Monopoli Ailesi olarak her geçen gün büyüyen kadromuzda şirket içi motivasyonu yükseltmek ve çalışanlar arası bağı artırmak hem eski hem de aramıza yeni katılan ekip arkadaşlarımızın birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlamak istedik. Ekipçe çok keyifli bir gün geçirdiğimiz Survivor Etkinliğimizde atladık, zıpladık, koştuk, yorulduk, yedik, içtik, kazandık, kaybettik, pes etmedik, destek olduk. En önemlisi hep birlikte çok eğlendik. Çekişmeli geçen Survivor parkur yarışmalarını kazanan Kırmızı takımı ve el lezzetleriyle menemen yarışmasının galipleri Gri takımı da tebrik ediyorum” diye ekledi.

Editör: Sigorta Life