Bu sene Türkiye Sigorta Birliği’nin destekleriyle hayat bulan turnuvaya tüm sigorta sektöründen kadın ve erkek toplamda 40 takım katılım gösterirken, erkeklerde kazanan Anadolu Sigorta, kadınlarda ise Bupa Acıbadem Sigorta Takımı oldu. Zaman zaman büyük çekişmelere sahne olan turnuvanın finalinde konuşan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı “Geleneksel hale getirdiğimiz voleybol turnuvamız, bu yıl da sigorta sektörümüzden büyük ilgi gördü. Birlik ve beraberliğimizi taçlandırdığımız, 19 Mayıs gibi özel bir tarihi coşkuyla kutladığımız bugün, katılım gösteren tüm sektör paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, kazanan takımlarımızı tebrik ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Sigorta Sektörü Voleybol Turnuvası, yine heyecanlı ve rekabet dolu anlara sahne oldu. Kadın ve erkek voleybol takımlarının kıran kırana mücadele ettiği, 3 gün boyunca süren müsabakalarda kazanan ise erkek takımlarda Anadolu Sigorta, kadın takımlarda Bupa Acıbadem Sigorta oldu.

Sigorta Sektörü Voleybol Turnuvası’nda Dostlukla Mücadele Etti! 02

RS Otomotiv Grubu’ndan Kahramanmaraş Ahilik Hareketi’ne Destek RS Otomotiv Grubu’ndan Kahramanmaraş Ahilik Hareketi’ne Destek

Türkiye Sigorta Birliği’nin desteklediği turnuvayla ilgili olarak düşüncelerini paylaşan TSB Genel Sekreteri Özgür Obalı, “Turnuva, sektörümüzü bir araya getiren bu tür organizasyonların çoğalması adına bizleri umutlandırıyor. Organizasyonun bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı gibi böylesine anlamlı bir günde turnuvanın finalini yapmak çok kıymetli.” dedi.

Kazanan takımları final maçları sonrasında tebrik eden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı “Geleneksel hale getirdiğimiz voleybol turnuvamız, bu yıl da sigorta sektörümüzden büyük ilgi gördü. Birlik ve beraberliğimizi taçlandırdığımız, 19 Mayıs gibi özel bir tarihi coşkuyla kutladığımız bugün, katılım gösteren tüm sektör paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, kazanan takımlarımızı tebrik ediyoruz. Bir sonraki turnuvamızda buluşmayı iple çekiyoruz.” şeklinde konuştu. Kazanan takımların başarıları, RS Otomotiv Grubu’nun 15’inci yıl kutlamaları kapsamında 25 Mayıs tarihindeki Zeynep Bastık Konserinde kupa töreniyle taçlandırılacak.

Sigorta Sektörü Voleybol Turnuvası’nda Dostlukla Mücadele Etti! 03

Editör: Üveys Altun