Türkiye Sigorta’dan, 2024’ün ilk çeyreğinde rekor performans Türkiye Sigorta’dan, 2024’ün ilk çeyreğinde rekor performans

Dünya Geri Dönüşüm haftası vesilesiyle sürdürülebilir bir dünya ve geri dönüşümün önemine dikkat çektiğimiz konseptimizi umuyoruz ki çok beğeneceksiniz. Dergimizin bu sayısı, EU Eco Label sertifikalı kağıda basıldı ve yüzde yüz geri dönüştürülebilir materyallerden oluştu. Böylece doğal yaşam alanlarının ve kaynakların korunmasına katkıda bulunabilir, iklim değişikliğini kontrol altına alarak gezegenimizi daha yaşanabilir hale getirebiliriz. Doğayı korumak için attığımız her adım bize sağlık ve iyi yaşam olarak geri dönecektir.
 
Sigorta Life sayfaları bu ay birbirinden önemli genel müdürleri de sizlerle buluşturuyor…
 
Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Murat Atalay ve Sompo Sigorta Genel Müdürü Fahri Uğur, Nisan sayımızda Sigorta Life Sohbetleri'nin konukları oldu. Ayrıca Sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe’yle de dijital sigortacılık üzerine konuştuk. Tüm bu söyleşilere ek olarak Güvence Hesabı Hesap Müdürü Abdullah Kara da gündemdeki konuları Sigorta Life için cevaplandırdı.

Editör: Üveys Altun