Ray Sigorta, yaz tatili öncesi seyahat planı yapanların işini kolaylaştıracak yepyeni ürünü “Güvenli Yolculuk”u hizmete sundu. Güvenli Yolculuk Sigortası, trafik sigortası olup kaskosu olmayan sigortalılara maddi koruma sağlarken, kasko poliçesi sahiplerine ise koltuk ferdi kaza teminatı limitini artırarak ek güvence veriyor. Ray Sigorta- Güvenli Yolculuk’la çekici ve lastik değişimi gibi hayatı kolaylaştıran yol yardım hizmetlerine sahip olunuyor. Ayrıca 26 nokta check-up ve periyodik bakım gibi hizmetler ücretsiz sunuluyor.

“Araçlara ayrılan bütçe yükünü azaltıyoruz”

Quick Sigorta ile Akhisar'da unutulmaz bir motosiklet festivali Quick Sigorta ile Akhisar'da unutulmaz bir motosiklet festivali

Ray Sigorta-Güvenli Yolculuk ile ilgili görüşlerini paylaşan Ray Sigorta CEO’su Koray Erdoğan, “Kazaların; hastalık, kalıcı sakatlık ve ölümlerin en önemli sebeplerinden biri olduğunu görüyoruz. 2022 yılında, Ülkemizde toplam 1 milyon 232 bin 957 adet trafik kazası meydana gelmiştir. Bu kazaların 197 bin 261 adedi ölümlü, yaralanmalı trafik kazasıdır. 2023’ün ilk dört ayına baktığımızda ise meydana gelen 159 bin 132 trafik kazasının 60 bin 83’ü yaralanmalı kaza, 663’ü ise ölümlü kazalardan oluşuyor. Nerede, ne zaman ve nasıl olacağını kestiremediğimiz, bir anda ortaya çıkan kazalar sonucu yaralanmalar, sakatlıklar ya da ölümler meydana geliyor. Başımıza gelmesi durumunda hem kendimizi hem de ailemizi etkileyebilecek risklere karşı en önemli kalkanımız ise sigorta. Sigorta yaptırarak en azından kendimizi finansal kayıplara karşı korumuş oluyoruz. Ray Sigorta olarak her ihtiyaca ve bütçeye uygun sunmuş olduğumuz ürünlerden biri de “Güvenli Yolculuk”. Bu ürünümüzle hem beklenmedik sürprizlere karşı finansal güvence veriyor, hem de asistans hizmetlerimizle, seyahat planı yapan sigortalılarımızın araçları için ayırdıkları bütçe yükünü hafifletiyoruz. Bugün maliyeti oldukça yüksek olan araç çekici hizmeti, araç check up hizmeti, periyodik bakım, motovale, lastik değişimi, dezenfeksiyon ve yıkama gibi işlemleri ‘Güvenli Yolculuk’ poliçelerimizde sigortalılarımıza ücretsiz sunuyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Editör: Sigorta Life