Şehrin Sigortacısı markası, Göztepe Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma, Gürsel Aksel Stadyumunda Şehrin Sigortacısı CEO'su Aydın Kaya ve Göztepe Spor Kulübü adına Mehmet Sepil'in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında duyuruldu. İki taraf arasında yapılan sponsorluk anlaşması 2022-2025 yıllarını kapsarken, Göztepe taraftarı sigorta ihtiyaçlarını Şehrin Sigortacısı tarafından karşılaması durumunda kulüplerine maddi gelir sağlayacak. Ayrıca kurulacak olan, "Şehrin Sigortacısı Göztepe Şubesi" ve Göztepe Spor Kulübü’ne özel olarak oluşturulan çağrı merkezi aracılığı ile Sarı Kırmızılı taraftara hizmet verilecek.

Aydın Kaya: “Göztepe taraftarına kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz”

BES ve OKS'de toplam fon büyüklüğü ilk kez 1 trilyon lirayı aştı! BES ve OKS'de toplam fon büyüklüğü ilk kez 1 trilyon lirayı aştı!

Göztepe Spor Kulübü ve taraftarına yönelik büyük değer taşıyacak çok önemli ve ilkleri barındıran bir anlaşma yapmak için toplandıklarını belirten Şehrin Sigortacısı Ceo’su Aydın Kaya, “Şehrin Sigortacısı olarak amacımız; Göztepe Spor Kulübü’ne gönül vermiş taraftarların sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak şehrin takımına destek olmaktır. Bu doğrultuda; Kurmuş olduğumuz Şehrin Sigortacısı Göztepe Şubemiz ve Göztepe Spor Kulübü’ne özel olarak oluşturduğumuz çağrı merkezimiz aracılığı ile siz sevgili taraftarımıza kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.” ifadelerini kullandı.

“Satın almış olduğunuz her poliçede Göztepe Spor Kulübü arması ve renkleri bulunacak”

Şehrin Sigortacısı CEO’su Kaya, “Taraftarımızın sigorta ihtiyaçlarını Şehrin Sigortacısı üzerinden karşıladığı taktirde takımına maddi manevi destek olduğunu ve takımın gelirlerine artı yönde katkıda bulunacağını bilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte satın almış olduğunuz her poliçede Göztepe Spor Kulübü arması ve renkleri bulunacak olup önümüzdeki günlerde Göztepe taraftarına özel, sigorta ürünlerinin de üretileceğini bildirmek isterim. Yapacağımız anlaşma 2022-2025 yılları arasını kapsayacak olup, sürdürülebilir ve güçlü iş modeli ile kazanan hem taraftar hem de Göztepe Spor Kulübü olacaktır.” Şeklinde konuştu.

“Göztepe Spor Kulübü ile yapacağımız anlaşma Türk sporuna olan desteğimizin katlanarak devam edeceğinin en önemli sinyallerindendir”

Şirket olarak spora ve sporcuya yabancı olmadıklarını, Türk sporuna yaptığı yatırımları vurgulayan ve Sultanlar Ligi’nde mücadele eden SigortaShop Kadın Voleybol Takımının da başkanı olduğunu hatırlatan Şehrin Sigortacısı CEO’su Aydın Kaya, konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Şirketimizin son yıllarda spora ve sporcuya verdiği destekle adını duyurmaktadır. SigortaShop markamız ile Voleybol Kadınlar 1. Ligi’ne ve güzel İzmir’imizde bulunan Atatürk Spor Salonu’na isim sponsorluğuyla Türk voleyboluna katkıda bulunmuş olup, Dünyanın en önemli liglerinden birisi olan Sultanlar Ligi’nde ise mücadele eden SigortaShop Kadın Voleybol Takımımız bulunmaktadır. Kısacası spora ve sporcuya uzak bir şirket değiliz. Bugün tarihi başarılar ile dolu olan Göztepe Spor Kulübü ile yapacağımız anlaşma Türk sporuna olan desteğimizin katlanarak devam edeceğinin en önemli sinyallerindendir. Biz Şehrin Sigortacısı olarak Şehrin takımı Göztepe Spor Kulübü’ne gönül bağı ile bağlanmış bulunmaktayız. Gelin bu Bağlılığı birlikte taçlandıralım.”

Basın toplantısının ardından Sigorta Life'a özel açıklamalarda bulunan Şehrin Sigortacısı CEO’su Aydın Kaya; ''Şehrin Sigortacısı olarak amacımız; Göztepe Spor Kulübü’ne gönül vermiş taraftarların sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak şehrin takımına destek olmaktır. Bu doğrultuda; kurmuş olduğumuz Şehrin Sigortacısı Göztepe Şubemiz ve Göztepe Spor Kulübü’ne özel olarak oluşturduğumuz çağrı merkezimiz aracılığı ile siz sevgili taraftarımıza kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Taraftarımızın sigorta ihtiyaçlarını Şehrin Sigortacısı üzerinden karşıladığı taktirde takımına maddi manevi destek olduğunu ve takımın gelirlerine artı yönde katkıda bulunacağını bilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte satın almış olduğunuz her poliçede Göztepe Spor Kulübü arması ve renkleri bulunacak olup önümüzdeki günlerde Göztepe taraftarına özel, sigorta ürünlerinin de üretileceğini bildirmek isterim. Yapacağımız anlaşma 2022-2025 yılları arasını kapsayacak olup, sürdürülebilir ve güçlü iş modeli ile kazanan hem taraftar hem de Göztepe Spor Kulübü olacaktır'' dedi.

Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü: 

''Şirketimizin son yıllarda spora ve sporcuya verdiği destekle adını duyurmaktadır. SigortaShop markamız ile Voleybol Kadınlar 1. Ligi’ne ve güzel İzmir’imizde bulunan Atatürk Spor Salonu’na isim sponsorluğuyla Türk voleyboluna katkıda bulunmuş olup, Dünyanın en önemli liglerinden birisi olan Sultanlar Ligi’nde ise mücadele eden SigortaShop Kadın Voleybol Takımımız bulunmaktadır. Kısacası spora ve sporcuya uzak bir şirket değiliz. Bugün tarihi başarılar ile dolu olan Göztepe Spor Kulübü ile yapacağımız anlaşma Türk sporuna olan desteğimizin katlanarak devam edeceğinin en önemli sinyallerindendir. Saygıdeğer misafirler Biz Şehrin Sigortacısı olarak Şehrin takımı Göztepe Spor Kulübü’ne gönül bağı ile bağlanmış bulunmaktayız. Gelin bu Bağlılığı birlikte taçlandıralım. Sözlerime son vermeden önce bu birlikteliğe değer veren, katkılarını esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyor, bugün burada sizlerle buluşmamıza vesile olan değerli büyüğümüz başkanımız Sayın Mehmet Sepil Beye huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.''

Editör: Sigorta Life