Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında bir ilk! Ömür Boyu Beklemeden Yenileme Garantisi

Quick Sigorta, 45 yaş öncesi sigortalılar için sektörde bir ilk olarak “Ömür Boyu Beklemeden Yenileme Garantisi” ni tercihe göre birinci ya da ikinci yılın sonunda ek prim ödeyerek müşterileri ile buluşturuyor.

Ayrıca Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, başka bir sigorta şirketinde sağlık sigortası olup ömür boyu yenileme garantisi hakkı kazanamamış bireylerin en az 1 tam yıl kesintisiz sigortalılık süresini doldurmaları halinde kendilerine ömür boyu yenileme garantisi hakkı da tanıyor.

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ayrıca, aile bireyleriniz de aynı poliçeyle yüzde beş aile indirimi ile güvence altına alınabiliyor.

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geniş Network Ağı ile herkese ulaşıyor

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı sağlık kurumlarından oluşan üç ayrı ağ ve iki ayrı plan seçeneğiyle sigortalıların kendi bütçelerine en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası ürününü satın almalarına olanak sağlıyor. Pembe, Yeşil ve Lacivert network seçenekleri ile sigortalıların yaşadıkları bölgelere en yakın yerdeki hastanelerden başlayarak geniş bir hastane kullanım ağı sunan Quick Sigorta, şehrin en iyi hastanelerini uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor.

Ücretsiz ve geniş ek sağlık hizmetleri bir bütün halinde kullanılabiliyor

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geniş kapsamlı ek sağlık hizmetlerini ücretsiz olarak bir bütün halinde kullanmaya olanak sağlıyor. Özellikle kanserin erken teşhisinde önemli olan 40 yaş üstü kadın sigortalılarına, yılda bir kez ücretsiz Mamografi/Meme USG ve 40 yaş üstü erkek sigortalılarına PSA ölçüm imkânı tanıyor. Ayrıca sigortalılar, poliçe dahilinde ayakta tedavi teminatları olmasa dahi, yılda bir kez ücretsiz check-up ve teşhisi konulmuş hastalıkları için uzman doktorlardan sınırsız olarak ikinci görüş alabiliyor. Bunlara ek olarak, online diyetisyen, online psikolojik danışmanlık, online 7/24 tıbbi danışmanlık hizmetlerini sınırsız olarak kullanırken, evde tıbbi bakım, diş bakım ve göz kontrolü hizmetlerinden de yararlanabiliyor. Ayrıca poliçede yer alan fizik tedavi kullanım hakkını 30 adet olarak belirleyen Quick Sigorta, iyi fikir dedirten sağlık çözümü sunuyor. 

 

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası COVID-19’u da kapsıyor

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve yerel yönetimlerin tavsiye ettiği aşı ve tedavi yöntemlerine uygun hareket etmiş bireylerin sigortalama tarihinden 15 gün sonra COVID-19 ‘a yakalanmaları halinde yatarak tedavi giderlerini teminat altına alıyor.

İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor

Bulunduğun konuma tek tuşla ambulans

Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigortalılarına Medline ambulans hizmetini ücretsiz sağlıyor. Quick Sigorta Mobil uygulaması tek tuş ile sigortalarının konumunu otomatik anlıyor ve ambulansı ücretsiz olarak adrese yönlendirme yapıyor.

 

“Finansal sigortalardan sağlık sigortalarına kadar tüm branşlarda hizmet veren bir sigorta şirketiyiz.”

Maher Holding Sigorta Grup Başkanı Ahmet Yaşar, Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıyla ilgili olarak, “Diğer sigorta ürünlerimizde olduğu gibi, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüzle de sektörde fark yaratacağımıza inanıyoruz.      Uygun prim avantajı, beklemeden ömür boyu yenileme garantisi hakkı, geniş kapsamlı ücretsiz ek hizmetler ve yaygın hastane ağıyla sigortalılarına hizmet edecek olan Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı, özellikle Anadolu illerindeki en iyi hastanelerde de kullanabilmek mümkün” dedi.

Aynı zamanda bu ürün, %100 online olarak kullanıcı dostu ekranlar ile “Cepten, Netten, Acenteden” anında ve pratik bir şekilde sigortalılar ile buluşuyor.

Quick Sigorta olarak piyasaya sunduğumuz yeni sağlık ürünümüz ile birlikte finansal sigortalardan sağlık sigortalarına kadar en geniş ürün gamı ile hizmet veren bir şirket olarak acentelerimizin ve müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy: “Quick Sigorta olarak bir ürünü daha sizlerle buluşturmanın keyfini ve gururunu yaşıyoruz. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi yaklaşımlarla hareket eden şirketimiz “İyi Fikir” ler ile desteklediği yeni ürünü Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın öne çıkan özelliklerini bugün gerçekleştiren lansman ile iş ortakları ve sigortalılarına tanıttı. Şirketimize ve sektörümüze hayırlı olmasını dilerim.” dedi. 

Editör: Sigorta Life