SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap! SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap!

Depremde en fazla yıkımın gerçekleştiği bölgelerden olan Antakya ve İskenderun’daki çocuklar ile buluşan RS Otomotiv Grubu çalışanları, birçok etkinlik düzenledi. RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Çocuklarımızın yüzündeki gülümseme bizler için her şeye bedel.” dedi.

 RS OG 23 Nisan 4

Depremin yaşandığı ilk günden itibaren tüm imkanlarını bölgeye seferber eden RS Otomotiv Grubu, depremzede çocuklara bayram coşkusunu yaşatabilmek adına yola çıktı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Antakya ve İskenderun’da depremden etkilenen çocuklar ile bir araya gelen ekip, etkinlikler ve hediyelerle geleceğin mimarlarının gülümsemesine vesile oldu.

RS OG 23 Nisan 2

“Yüzlerindeki gülümseme bizler için her şeye bedel”

RS OG 23 Nisan 3 (1)

RS Otomotiv Grubu ekibi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “önceliğimiz depremzede çocuklarımız” diyerek İskenderun ve Antakya’yı ziyaret ederken, RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Yaşanan deprem hepimizi derinden etkiledi. Yaraları sarmak adına tüm imkanlarımızı seferber etmeye gayret ediyoruz. Çocuklar bizlerin geleceğidir. Bu yaşanan felakette çocuklar bizim her zaman önceliğimiz oldu. Çocuklarımıza bayram sevincini, birlik ve beraberliğini bir parça olsun yaşatabildiysek ne mutlu bize. Onların yüzlerindeki gülümseme bizler için her şeye bedel.” dedi.

Editör: Sigorta Life