Stant ziyaretçileri metaverse benzeri bir platformu deneyimleyip Quick Sigorta sanal treni ile keyifli bir yolculuğa adım atarlarken, Quick logolu dergi, kalem, ajanda, takvim gibi birbirinden özel hediyeler de katılımcılar ile buluşacak. Ayrıca, Quick Sigorta’nın avantajlı Motosiklet Sigortası ve Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ilgili bilgiler verilecek, ziyaretçilerin merak ettikleri sorular yanıtlanacak.

Quick Finans ekibi de fuarda yeni motosikletleriyle buluşmak isteyenler için kredi çözümleri üretmek üzere hazır olacak.

Quick Routes Ekibi Quick Standında

Türkiye’nin doğudan batıya en zor parkurlarında dolaşan Quick Routes ekibinin gezginleri Özgür ve Dilek Candar çifti, Quick Sigorta standında yaşadıkları seyahat serüvenlerini içeren kitaplarını imzalarken motosikletleriyle poz vermek isteyen dostlarını ağırlayacaklar. 

50 şanslı kişiye fuar bileti hediye

Instagram üzerinden başlatılan kampanya ile @quicksigorta ve @quick_routes hesaplarını takip edip paylaşımı beğenen ve yorumda arkadaşını etiketleyen 50 kişi fuar bileti kazanma şansı yakalayacak. 23 Nisan Pazar saat 22.00 de yapılacak çekilişle talihliler belirlenecek. Sonuçlar Quick Sigorta’nın Instagram hesabından takip edilebilir.

Motobike İstanbul 2023: Bir fuardan çok daha fazlası

Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi

Türkiye'nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı Motobike İstanbul’da ziyaretçiler en yeni modelleri yakından görme, fuara özel indirim ve kampanyalardan yararlanma fırsatını yakalayacaklar. Ziyaretçilerin de katılabileceği etkinliklerle festival havasında bir organizasyona dönüşen fuarda; dört gün boyunca ödüllü yarışmalar, sürpriz konuklar, DJ performansları, etkileyici motosiklet şovları yer alacak. Önceki yıllarda olduğu gibi interaktif oturumlar, söyleşiler, sunumların yer alacağı Motobike Academy özel programı da ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Ana sponsorluğunu Motul’un üstlendiği fuarda Quick Sigorta sigorta sponsoru olurken Platin sponsor GarantiBBVA, içecek sponsoru ise Monster olacak. T.C. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB, MOTED, MOTODER destekleyenler arasında bulunurken medya partnerleri Spark Consultancy, Promedia ve IMB2B olarak yer alıyor.

Daha fazla bilgi www.motobikeistanbul.com.tr’de, biletler ise Biletix ve Mobilet’te!

Editör: Sigorta Life