Quick Sigorta, yeni ürünlerini müşterilerine sunmak için tüm hızıyla hazırlıklarına devam ediyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile sigortalılarına teşekkür eden Quick Sigorta, 150 günde on bini aşkın sigortalının Quick Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını tercih ettiğini açıkladı.

Sigorta sektöründeki 5 yılı geride bırakan Quick Sigorta’nın deneyimli yönetici Eyüp Özsoy, tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) ürünlerinde fark yaratan yeni ürünlerle piyasada yer alacaklarını belirtirken oto sigortası branşları için de “İlk 6 ayımızın sonuçlarına branşlar olarak baktığımızda hedeflerimizi gerçekleştirmiş durumdayız. Sadece kasko ve finansal ürünler bazında hedefimizin biraz gerisindeyiz. Yılın ikinci yarısında tüm hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu?

Mühendislik, yangın ve tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS) branşlarında ise planlamalarına ilk 5 ayda ulaştıklarını belirten Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy, "TSS'de 10 bin sigortalı sayısına ulaştık. Bunların 9 bini yeni sigortalı. Sayıları 3 bin 500'e yaklaşan acentelerimizin bin 100’ü bu ürünümüzü sahiplendi ve satıyor. Bu sayıyı yıl sonuna kadar daha da artırmayı amaçlıyoruz." ifadelerini kullandı. 

Editör: Sigorta Life