“Bugün, bugünü yaşa” diyerek müşterilerinin gelecekte oluşabilecek sorunlarına şimdiden çözüm sağlayarak her anlarını doyasıya yaşamalarını hedefleyen QNB Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, kadın sigortalıları için bir kampanya hayata geçirdi. QNB Sigorta’nın Akıllı Hayat Sigortası, Bütçeme Destek Ferdi Kaza Sigortası, Yaşasın Hayat, Acil Destek Hayat Sigortası, Ameliyat Destek Hayat, Bütçeme Destek Hayat Sigortası, İkisi Bir Arada Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünlerinde geçerli olacak kampanyadan kadın müşteriler yararlanabilecek. 

Çocukların Eğitimi Türkiye Hayat Emeklilik Güvencesi’nde Çocukların Eğitimi Türkiye Hayat Emeklilik Güvencesi’nde

4-8 Mart 2024 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki ürünleri satın alan 40 yaş altı kadın müşteriler ücretsiz meme ultrasonu, 40 yaş üstü kadın müşteriler ise ücretsiz mamografi veya meme ultrasonu hizmetine sahip oluyorlar. Kampanyaya katılmak isteyenlerin 15 Mart 2024 tarihine kadar “8MART” yazıp 2322’ye göndererek kampanyaya kaydolmaları gerekiyor. Kadın sigortalılar, 8 Nisan - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında randevu alarak tercih ettikleri anlaşmalı sağlık kuruluşunda bu hizmetleri kullanabilecekler.

Bugünlerini rahatça yaşayabilsinler diye sigortalılara verdiği hizmetlerle fark yaratan QNB Sigorta, kadınlara sunduğu ayrıcalıklarla yanlarında olmaya devam edecek.

Editör: Üveys Altun