Müşterilerinin ve çalışanlarının hayatlarını yarınlar için olduğu kadar bugün de kolaylaştırmak için hizmetler sunan QNB Sigorta, Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen Kristal Geyik Ödülleri’nde En İyi Sigortacılık Firması Ödülü’nü almaya hak kazandı. Sigortacılık sektöründe ödül alan ilk ve tek şirket olarak öne çıkarak başarısını ortaya koydu.

Unico Sigorta Servis Temsilcileri ile Bir Araya Geldi! Unico Sigorta Servis Temsilcileri ile Bir Araya Geldi!

Hacettepe Üniversitesi’nin ilk kez 2018 yılında düzenlediği Kristal Geyik Ödülleri, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin kullandıkları oylar sonucunda farklı sektörlerden en başarılı şirket ve isimleri seçiyor. Seçilenler, her sene Hacettepe Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelerek ödüllerini alıyor. Düzenlendiği ilk yıldan bu yana büyük bir ilgi toplayan ödül töreni, her sene önemli markalara ve isimlere ev sahipliği yapıyor. 

Bu yıl altıncısı gerçekleşen ödül töreninde QNB Sigorta, kendi sektöründe ödül alan ilk sigorta şirketi oldu. Sektörde yarattığı farkı ürün ve hizmetleriyle ortaya koyan şirket, sigortacılık faaliyetlerindeki başarısıyla ulusal ve uluslararası endekslerden aldığı takdir ve ödüllere bir yenisi daha ekledi.

Editör: Üveys Altun