Magdeburger Sigorta’dan Onkolojik Destek paketi alan sigortalılar kritik hastalıklar tanımı kapsamında yer alan kanser tanısı almaları durumunda anlaşmalı kurumlarda geçerli hizmet kapsamında profesör doktor muayenesi, PET- CT çekimi, bilgisayarlı tomografi, MR işlemlerinden yılda 1 kez ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Yine aynı şekilde kemoterapi ve radyoterapi uygulama seansları da anlaşmalı kurumlarda Onkoloji Destek Paketi ile ücretsiz olarak sigortalılara sunuluyor.

Gulf Sigorta’nın Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Dağıtım Kanalı Kampanyası Gulf Sigorta’nın Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Dağıtım Kanalı Kampanyası

Hasta ve hasta yakınlarının tedavi sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü konuya çözüm sağlamayı amaçlayan Magdeburger Kritik Hastalıklar Sigortası Onkolojik Destek Paketi’nde bulunan transfer hizmeti, ilaç organizasyon hizmeti, kişisel asistans, tıbbi danışmanlık hizmeti, danışman doktor gibi hayat kolaylaştıran asistans hizmetleri ile sigortalılarının ihtiyaç duyduğu destekleri sağlıyor. Yılda bir defa anlaşmalı kurumlarda ücretsiz Bilgisayarlı Tomografi ve MR görüntüleme hizmetinin de dahil olduğu Onkolojik Destek Paketi’nde, aile bireyleri ve hastaya düzenli olarak online veya yüz yüze psikolojik destek de veriliyor.