Magdeburger Sigorta'nın Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Magdeburger Sigorta olarak pazarın üzerinde büyümeye devam ediyoruz. Sizlerin de katkısıyla daha da güçlenerek, pazarda öncü bir konuma ulaşma hedefimize doğru emin adımlarla gidiyoruz" dedi. Şirketin temel prensibinin müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayan Hancıoğlu, "Müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlerden gelen geri bildirimler bizim için çok değerlidir. İstekleriniz, fikirleriniz ve talepleriniz, stratejilerimizi belirlemede büyük öneme sahiptir" şeklinde konuştu. Ayrıca, sayısı 2.000’e varan acenteler ile güçlü bir iş birliği içinde olduklarını, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı ve pazarda daha güçlü bir konum elde etmeyi hedeflediklerini ifade etti. Hancıoğlu, "Hep birlikte hedefimiz 5 yıl içerisinde ilk 10 sigorta firması arasında yer almayı zorlamaktır." diye konuştu.

“Sermaye artışı ile güven tazeliyoruz”
Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan, “Şirketimizin gerçekleştirdiği sermaye artışı ile sektördeki konumumuzu sağlamlaştırma yolunda önemli bir adım atıldığına inanıyoruz. Holding olarak Magdeburger Sigorta’ya verdiğimiz destek sürecek” şeklinde konuştu.

Nasıl Bir Ekonomi Genel Koordinatörü Vahap Munyar:
Magdeburger Sigorta “Bölgeler Buluşması” toplantısına katılarak bir konuşma yapan Nasıl Bir Ekonomi gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar ise “Türkiye ekonomisi, tarih boyunca çeşitli zorluklarla karşılaşmış olmasına rağmen her seferinde kendini yenileyerek güçlü bir direnç sergilemiştir. Geçmişteki tecrübelerden alınan derslerle, ilerleyen dönemlerde de ekonomik büyüme ve istikrarı sağlama yolunda kararlılıkla ilerlenecektir” şeklinde konuştu.

TSB Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresinde konuşma yaptı TSB Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresinde konuşma yaptı

Magdeburger Sigorta: Güven ve Samimiyet
“Bölgeler Buluşması” toplantıları sırasında acentelere “Magdeburger Sigorta’nın yeni yönetimi size ne hissettiriyor?” sorusu da iletildi. Yüzden fazla İstanbul bölgesi acentesi cevap olarak yoğunlukla “Güven ve Samimiyet” görüşlerini vurguladı. Bu görüşler, İstanbul’daki iş ortaklarının Magdeburger Sigorta'nın yeniden yapılanma sürecine güvenle yaklaştığını ve samimiyetin önemli bir etken olarak değerlendirildiğini ortaya koydu. 

Yenilikçi ve avantajlı sigorta ürünü KaskolaMAG
Magdeburger Sigorta’nın İstanbul’da düzenlediği Bölgeler Buluşması’nda araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni “KaskolaMAG” ürünü de tanıtıldı.  Diğer ürünlere göre yüzde 30’a varan avantajlı prim imkânı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol yardım gibi birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG ürünü kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat işlemleri de Magdeburger Sigorta tarafından güvence altına alınıyor. 

Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünü KaskolaMAG poliçesi sahipleri, özel anlaşma yapılan 47 ildeki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın tutarına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da olanak veriyor. MAG Servis’te onarım gören araçlara, tamir süresi boyunca ikame araç sağlanırken araç teslimatının aynı şehirde olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

MAG Servis Ağı Ayrıcalıklı Hizmet Sunuyor
Magdeburger Sigorta Genişletilmiş Kasko veya KaskolaMAG ürününe sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim olanaklarından da yararlanacaklar.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi ürün ve hizmetlerle sigortalılarının ihtiyaçlarına daha etkin ve avantajlı çözümler sunmayı da hedefliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla sektördeki öncü konumunu pekiştirmeyi amaçlayan Magdeburger Sigorta, sigortalı memnuniyetini her zaman en üst seviyede sürdürmeyi amaçlıyor. 

Editör: Serhat Bingöl