14 yıldır İstanbul ve Ankara’da büyük ve kapsamlı sektörel buluşmaları gerçekleştiren International Data Corporation (IDC) Türkiye, 1-3 Aralık 2021 tarihleri arasında, IDC Dijital platformu üzerinden Teknolojiyi Dönüştüren Kadınlar Zirvesi düzenledi. İlham verici kadın teknoloji liderlerinin öngörü ve deneyimlerinin paylaşıldığı Zirveye, 300’den fazla üst düzey yönetici katıldı. Zirve kapsamında düzenlenen Ödül Töreninde, 4 farklı kategoride verilen ödüller de sahiplerini buldu.

Koru Sigorta İş Zekası ve Yazılım Direktörü Sedef Savran, Dijital Dönüşüm Liderleri kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Nikola Tesla ile e-kasko Konuşan Aksigorta’ya  Martech Awards’tan Ödül Nikola Tesla ile e-kasko Konuşan Aksigorta’ya Martech Awards’tan Ödül

Dijital dönüşüm yolculuğunda odak noktalarının verimliliği artırmak olduğunun altını çizen Savran, “Teknolojilerimizi yeniliyor ve uygulamalarımızı geliştirmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Böylece, geliştirdiğimiz projelerin başarı yüzdesini artırdık ve artırmaya da devam ediyoruz” dedi.

Editör: Sigorta Life