Günümüzde bütçenin doğru yönetimi ve zamanın efektif kullanımı çok daha büyük öneme sahip. Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, bu bağlamda müşterilerine en uygun araç kaskosunu bulma konusunda hızlı ve şeffaf çözümler sunuyor. Platform, anlaşmalı olduğu 20’den fazla sigorta şirketi aracılığı ile her bütçeye uygun kasko seçeneklerini bir tıkla kullanıcılarının karşısına getiriyor. Kullanıcılar, sigorta şirketlerinin her birine ayrı ayrı ulaşmak zorunda kalmadan, tek platform üzerinden kendileri ve bütçeleri için en elverişli kasko poliçelerini anında yaptırabiliyorlar. Böylece hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebiliyorlar.

Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu

Karşılaştırmalı tekliflerle şeffaf ve güvenilir kasko seçenekleri sunan Sigortam.net, karmaşık süreçleri basitleştirerek kullanıcıların zaman kaybetmeden doğru kararı vermelerine de olanak tanıyor. Bu avantajla Sigortam.net müşterileri, araç kaskosu için teklif almak istediklerinde, platformun arama ve karşılaştırma araçlarını kullanarak en uygun seçenekleri hızla belirleyebiliyorlar. Platform, belirlenen kriterlere uygun olarak anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini sunuyor ve kullanıcılar bu teklifleri inceleyerek kararlarını verebiliyorlar. Bu şekilde hem zamandan hem de bütçeden tasarruf ediyorlar. 

“Kasko seçimini basit, güvenilir ve tasarruflu bir deneyime dönüştürdük”
Kasko poliçesi alımlarında Sigortam.net’in sağladığı avantajlara değinen Sigortam.net CEO’su Ataman Kalkan, konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Günümüzde, araçlarımız hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ancak araç sahibi olmanın getirdiği sorumluluklar ve maliyetler de aynı oranda arttı. Araç fiyatlarındaki artışın neredeyse temel ihtiyaç haline gelen kasko fiyatlarına da etki ettiği bu dönemde tüketiciler doğru poliçeyi seçebilmek adına artık daha hassas davranıyor. Bütçelerine uygun ürünleri bulma konusunda daha ince eleyip sık dokuyorlar da diyebiliriz. Bu noktada sunduğumuz şeffaf hizmetle müşterilerimizin hem zamandan hem bütçeden tasarruf etmelerini sağlıyoruz.” dedi. 

“Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz”
Kalkan, sözlerine şu ifadeleri kullanarak devam etti: “Kullanıcılarımıza anlaşmalı olduğumuz 20'den fazla sigorta şirketi aracılığıyla her bütçeye uygun kasko seçeneklerini sunuyoruz. Araç kaskosu seçerken karşılaşılan karmaşık süreçleri, kendi platformumuzda basit ve anlaşılır bir deneyim haline getirdik. Kullanıcılarımız, birçok seçeneği değerlendirebiliyor, poliçe detaylarını inceleyebiliyor ve en uygun kaskoyu seçebiliyorlar. Sigortam.net olarak amacımız, sunduğumuz bu avantajlarla sadece müşterilerimize güvence sağlamak değil, aynı zamanda günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde onların yaşamlarını da kolaylaştırmak.”

Editör: Serhat Bingöl