Hızlı Destek İstasyonları, yeni açılan yetkili servisler, müşterilere yönelik ikame araç, vale hizmeti, akü ve lastik indirimi gibi birçok hizmet sunacak. Bursa’da gerçekleşen açılışta HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu katılım sağlayarak açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Hancıoğlu: “İlkleri yapmaya devam edeceğiz”

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Hızlı Destek İstasyonlarının yedi yıldan fazla bir süredir test edildiğini ve güzel sonuçlar aldıkları bir uygulama olduğunu belirterek müşterileri için avantaj sağladığının altını çizdi.

Hancıoğlu; “Sigortalılarımız açılışını gerçekleştirdiğimiz bu istasyonda hasarlı araçlarını bırakarak, ikame araçlarını alarak hiçbir aksaklık yaşamayacaklar. İlkini İstanbul’da açarak başlattığımız bu uygulamamızın üçüncüsünü Bursa’da sizlerle birlikte açılışını gerçekleştiriyoruz. Bildiğiniz gibi yetkili servislerdeki maliyetler arttı ancak biz Hızlı Destek İstasyonlarımız ile birlikte bu maliyetlerin yüzde 60’ından tasarruf sağlıyoruz. Biz HDI Sigorta olarak sektördeki ilkleri yapmaya devam edeceğiz. Hasarı iyi yöneten bir şirketiz ve bu konuda mütevazi olmayacağım. Müşteri memnuniyeti bizler için kırmızı çizgidir” dedi.

Araç Yenileyenler Takasta Umduğu Fiyatı Bulamadı Araç Yenileyenler Takasta Umduğu Fiyatı Bulamadı

Sınırsız ikame araç desteği!

HDI Sigorta’nın Bursa’daki Hızlı Destek İstasyonu açılışında Sigorta Life için özel açıklamalarda bulunan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, pandemi sürecinde bile sigorta sektörüne yatırım yapmaya devam ettiklerinin altını çizdi. Hızlı Destek İstasyonları ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Hancıoğlu, “Aracı hasarlanan sigortalılarımız, araçları yürüyemeyecek haldeyse çekicilerimizle veya araçları yürüyebilecek haldeyse bu istasyonlara kendilerini aracını getirebiliyor. Burada arkadaşlarımız aracın gerekli kontrollerini yaparak buradan servislere yönlendiriliyor. Sigortalılarımıza araçlarını bıraktıktan sonra ise onlara sınırsız ikame araç desteği sağlıyoruz. Bu istasyonlarımızda hazır halde bulunan ikame araçlarımız mevcut olduğu için sigortalılarımız ikame araç sorunu yaşamıyorlar” şeklinde konuştu.