Dr. Ahmet Genç'in kaleminden: Sigorta Sektörü Ülke Karşılaştırmaları Dr. Ahmet Genç'in kaleminden: Sigorta Sektörü Ülke Karşılaştırmaları

TARSİM tarafından, Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) ile birlikte düzenlenen “Türkiye’de Tarım” konulu fotoğraf yarışmasına başvurular başladı. Fotoğraf yarışması ile tarım faaliyetlerinin öneminin vurgulanması, bu faaliyetlerin kesintiye uğramasının olumsuz sonuçlar doğurabileceğine dikkat çekilmesi, ülke genelindeki çiftçiler nezdinde tarım sigortaları ile ilgili farkındalığın arttırılması ve yaygınlaştırılması amaçlanıyor.

TARSİM’in aynı zamanda fotoğraf sanatına verdiği değerin bir göstergesi olan yarışma, Seçici Kurul Üyeleri ve birinci dereceden yakınları ile Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) üst düzey yöneticileri, Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) Yönetim Kurulu Üyeleri ve birinci derece yakınları dışında, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık olacak. Yarışma için birincilik ödülü 7.500 TL, ikincilik ödülü 6.500 TL, üçüncülük ödülü 5.000 TL ve 3 adet mansiyon ödülü ise 1.500’er TL olarak belirlendi.

Ücretsiz katılım sağlanabilen yarışma ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak üzere, fotondernegi.com/tarsim adresi ziyaret edilebilir.