Gulf Sigorta sektörün önemli paydaşlarından biri olan acentelerin geleceğe hazırlanması ve bu kapsamda acentelerin sürdürülebilirliği, değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri, dijitalleşen dünyaya ayak uydurabilmeleri ve acentelerin daha etkin hale gelmesi  için hızlı, kullanıcı dostu, etkin, anlaşılır ve acenteyi işini yaparken geliştirecek, rahat ettirecek, alışkanlıklarını değiştirmeye ikna ve motive edecek bir projesi olan Acente Portalı projesi sayesinde genç beyinlerin şirket iş süreçlerine katkı sağlamasını ve yeni nesilde sigorta sektörü unsurlarına dair bilinirliğin  artırılmasını hedefliyor.

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli! Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli!

Acenteler dijitalleşen dünyaya ayak uydurabilecek!

Özyeğin Üniversitesi birliği ile başvuruların başladığı Acente Portalı Hackathon’u hakkında bilgilendirmede bulunan Gulf Sigorta bu proje ile acentelerin dijital imkanlardan en doğru şekilde faydalanmasını, yeni platform ile birlikte kendilerini geliştirmelerini, en doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmelerini hedeflerken, mevcut ürünlerdeki bilgilerini tazeleme ve yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olma imkanı da sağlamış olacak. Gulf Sigorta yeni yapı sayesinde acentelerin şirkete uyum sürecini hızlandırarak yeni satış/pazarlama yaklaşımında hem mevcut müşterilere değer katmasını, hem de yeni müşteri kazanımlarına imkan sağlamalarını planlıyor.

İlk üç takıma ödül!

Özyeğin Üniversitesi ile iş birliği doğrultusunda sadece Özyeğin Üniversitesi öğrencilerine açık olacak yarışmaya katılım, üniversitenin her sene gerçekleştirdiği Sectoral Orienteering haftasının bu yılki etkinlik takvimi doğrultusunda iletilen başvuru linkine kabul ediliyor olacak. 4 Mart 2022 tarihinde başlayan başvuru süreci 10 Mart 2022’de sona erecek. 11 Mart tarihinde yapılacak briefing toplantısıyla öğrencilerle projeden beklentilerin paylaşılması sonrasında öğrenciler proje için çalışmalarını yapacak. 17 Mart tarihinde de projelerin Gulf yönetimine teslimi tamamlanacak.

Gulf Sigorta üst yönetiminden oluşacak Jüri değerlendirmesinde portalın acentelere sağlayacağı fayda, etkinlik, yenilikçilik, yaratıcılık, uygulanabilirlik, işlevsellik, mevcut ürün ve hizmetlerle kolay entegre edilebilirlik, Gulf’ın portalını rakiplerindekinden daha tercih edilebilir kılan ek unsurlar içermesi gibi kriterler göz önünde bulundurulacak. Değerlendirme neticesinde finale kalan takımlar sunumlarını yapacak ve en başarılı 3 takım ödül alacak.

Editör: Sigorta Life