Avrupa’nın birçok ülkesinde ve Japonya’da güçlü bir varlığa sahip uluslararası finansal hizmetler şirketi NN Group bünyesinde hizmet veren NN Hayat ve Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sözleşmelerine toplu ödeme yapmayı düşünen müşterileri için avantajlı destek kampanyası başlattı. Geleceğine bugünden yatırım yapan müşterilerine özel olarak düzenlenen Ek Katkı Payı Kampanyası’nda, BES’e belli tutarlarda toplu ödeme yapan müşteriler, %30 Devlet Katkısı’nın yanı sıra NN Hayat ve Emeklilik’ten de ek katkı payı kazanacak. 

BES ve OKS'de toplam fon büyüklüğü ilk kez 1 trilyon lirayı aştı! BES ve OKS'de toplam fon büyüklüğü ilk kez 1 trilyon lirayı aştı!

Ek katkı payı kampanyası ile birikimlerini katla 

Buna göre; 01 Nisan 2024 ile 30 Haziran 2024 tarihleri arasında, devam eden veya yeni başlatılacak Bireysel Emeklilik Sözleşmelerine 50.000 TL ile 150.000 TL arasında toplu ödeme gerçekleştiren müşteriler, NN Hayat ve Emeklilik’ten 500 TL ek fayda elde edecek. 151.000 TL ile 250.000 TL arasındaki toplu ödemelerde 1.500, 250.000 TL üzerindeki toplu ödemelerde de 2.000 TL ek fayda katılımcının Bireysel Emeklilik hesabına ödenecek. Birikimler, NN’in fon danışmanlığı hizmetinde ve geniş seçeneklere sahip yatırım fonlarında değerlendirilmeye devam edecek. Kampanyaya katılan NN Hayat ve Emeklilik müşterileri Fon Danışmanlığı hizmeti, fon çeşitliliğinin katkıları, yatırım getirisi üzerinden sağlanan avantajlı stopaj teşvikleri ve devlet katkısı avantajının da etkisiyle gelecekleri için bugünden yatırım yapmayı sürdürecekler. 

Üstelik App Store ve Google Play üzerinden indirilebilen “NN Senin Mobilin” uygulaması BES işlemlerinin daha hızlı ve kolay gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bireysel Emeklilik müşterileri NN’in sadakat programı Önce Sen Dünyası’nda sunulan avantajlardan da faydalanabiliyor.  NN Hayat ve Emeklilik Bireysel Emeklilik müşterileri Önce Sen Dünyası ile hayatlarını kolaylaştıracak sağlık, seyahat harcamaları, marka indirimleri ve kültür sanat etkinlikleri gibi çeşitli alanlarda NN ayrıcalıkları ve avantajları elde edebiliyor. 

Editör: Üveys Altun