BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı! BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı!

Doğan Trend Sigorta CEO’su Şenol Ortaç sektördeki ilk röportajını da Sigorta Life için verdi. Ortaç, müşteri dostu olmak ilk hedefleri olduklarını vurgulayarak fuar ile ilgili görüşlerini de bizlerle paylaştı. Doğan Trend Sigorta CEO’su Şenol Ortaç açıklamalarına şöyle devam etti:

“Biz aslında yepyeni bir şirketiz. Eylül Ekim aylarında Doğan Holding tarafından kurulma kararı aldı. Sigorta alanında tecrübesi olan bir grup. Daha önce Ray Sigorta sonra Bireysel emekliliğe geçerken Doğan Grup almış onu da AkEmekliliğe satmış. Bu 4. Tur oldu. Bu sektör içinde iyi bir şey. Hep beraber tüm paydaşlarla bir değer yaratabiliyorsak ne mutlu bizi. Müşteriye değer yatırdığınız zaman size dönüyor dolaşıyor sermaye olarak geri geliyor. Biraz daha farklı renk katmak istiyoruz. Çok başarılı bir organizasyon söylemeden geçemeyeceğim. Birbirimizi çok özlemişiz. Önemli konular seçmişler iklim, hasar ve sektörle ilgili konularda konuştuk. Seneye çok daha büyüğü ve güzeli olur umarım. Burada herkesten bir şeyler öğreniyoruz. Asıl amaç döndüğümüzde konuştuklarımızı hayata geçirmek olacak. Biz daha çok bireysel ağırlıklı bir şirketiz. Fark yaratmak istiyoruz. Ürün ve hizmetlerde dijitali iyi kullanarak hem veremli hem daha az hata yapan bir şirket olma yolunda ilerlemek istiyoruz. Müşteri dostu olmak hedefimiz“