Marka bu doğrultuda, tasarımsal ve işlevsel en güncel özelliklerle web sitesini yeniledi.                   Doğa Sigorta’nın kullanıcı dostu yeni web sitesi kullanım açısından oldukça pratik özellikleri içerisinde barındırıyor. Tamamlayıcı Sağlık, Seyahat Sağlık, Konut, Dask, Trafik, Kasko ve Yabancı Sağlık ürünlerinde poliçe teklif ve satış hizmetlerinin de devam ettiği web sitesinde sigortalı olmak isteyenlere kolay ve anında çözüme yönelik bir deneyim sunuluyor.

Güvenlik önlemlerinin en sağlam şekilde oluşturulduğu sitede, sade bir tasarım ile ürün ve hizmet bilgileri sunulurken, kurumsal yenilik ve gelişmeler de duyurulmakta.

Doğa Sigorta, sayısı 2.000’e ulaşan acentesi ve müşterilerine her zaman en teknolojik ve güncel hizmeti sunma prensibi ile 10. yılında yeni web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşmayı da hedefliyor.

Dijital gelişmeleri ve yapay zekâ teknolojilerini sürekli takip eden ve iş yapış biçimlerine uyarlayan kurum, acente ve müşteri memnuniyetini her daim odağında tutarak çağa uyumlu, inovasyon çalışmalarında lider sigorta şirketlerinden olmayı kurumsal vizyon olarak benimsiyor.

Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi

Doğa Sigorta Kullanıcı Dostu Yeni Web Sitesini Hizmete Sundu Bülten

Daha fazla bilgi edinmek ve Doğa Sigorta’nın hizmetlerini keşfetmek için www.dogasigorta.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Editör: Üveys Altun