Galatasaray Lisesi mezunlarının buluştuğu, Galatasaray Camiası’nın en geniş katılımlı ve en önemli etkinliklerinden biri olan Galatasaray Pilav Günü, Galatasaray Lisesi’nde gerçekleşti. Pandemi nedeniyle 2 senelik aranın ardından bir araya gelen mezunlar bu sene ‘Çoooook Özledik’ sloganı ile Galatasaray Lisesi’nde yüz yüze buluşarak anılarını tazeledi. Galatasaraylılar Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda keyifli atmosferin tadını çıkaran katılımcılar Pilav coşkusunu hep birlikte doyasıya yaşadı.

Etkinlik alanında her yaştan Galatasaraylının ağırlandığı renkli organizasyonda Doğa Sigorta standı mezunların, öğrencilerin ve tüm ziyaretçilerin uğrak noktası oldu.

Uğur Gülen: Yeni ve kendine ait kurumsal kimliği olan TSB yaratmak için çalışacağız Uğur Gülen: Yeni ve kendine ait kurumsal kimliği olan TSB yaratmak için çalışacağız

Organizasyon kapsamında düzenlenen törende Galatasaraylılar Derneği Başkanı Fidel Berber Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı’ya teşekkür plaketi takdim etti. Galatasaray Camiası için özel bir yere sahip olan ve 88 yıldır devam eden bu geleneğin destekçisi olmanın gurur verici olduğunu dile getiren Nihat Kırmızı, “Ülkemize sayısız katkıları olan ve tarihi ile göz dolduran Galatasaray Lisesi’nin bu özel gününde burada olmaktan ve Pilav Günü heyecanını birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. 1934 yılından bugüne aralıksız devam eden Mekteb-i Sultani’nin geleneğine, köklü geçmişine olan sonsuz saygımız ile Pilav Günü’nün benzersiz atmosferini hep beraber yaşamak benzersiz bir duygu” açıklamalarında bulundu.

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği yani sıra Galatasaray Kongre Üyeliği ve GSYİAD 1905 üyeliğini aktif olarak devam ettirerek Galatasaray Spor Kulübü ve Galatasaray Camiasında yer alan Nihat Kırmızı, “Galatasaray Camiasının bir üyesi olmak ve bu camiaya hizmet etmek eşsiz bir gurur. 2018/2019 ve 2019/2020 sezonlarında Doğa Sigorta olarak Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın isim sponsorluğunu üstlenmiş, çok değerli ve başarılı bir döneme imza atmıştık. Doğa Sigorta olarak eğitim ve spor bilinci yüksek bir şirketiz, başarılı ve önemli iş birlikleri içerisinde olarak herkese maksimum fayda sağlayacak sponsorluklarımızın devam etme gayretinde olacağız” diyerek sözlerini noktaladı.