Yaşanan acı olayların da üst üste gelmesiyle sigorta sektöründe de yoğun bir ayları da geride bıraktık. Bu süreçte sigorta şirketlerimizin sürdürdüğü çalışmaları da aktif olarak takip ettik. Sektörde yaşanan gelişmelerden anbean haberdar olarak, toplumun her kesimine doğru bilgiyi ulaştırarak, sektörde yaşanan gelişmelere ayna tuttuk.  

Gün geçtikçe önemini daha da anladığımız doğal çevrenin hayatımızdaki vazgeçilmez varlığını korumak için hassasiyetimiz artmaktadır. Hepimizin çevreyi koruma ve atık miktarını en aza indirmeye, böylece doğal yaşam alanlarının ve kaynakların büyümesine yardımcı olma sorumluluğu var. Bunu yaparsak, iklim değişikliğini sınırlayabilir ve gezegenimizi daha iyi bir yer haline geçirebiliriz. Her şeyin doğalının, doğadan geldiğini düşünürsek doğa için atacağımız her adım bize sağlık ve iyi yaşam olarak geri dönecektir.

18-24 Nisan tarihleri arasında tüm dünyada ‘Geri Dönüşüm Haftası’ olarak kutlanıyor. Bizler de Sigorta Life Dergisi olarak her yıl nisan ayında geri dönüşümün önemine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için geri dönüştürülmüş kağıtlardan elde edilmiş kraft kapaklı nisan sayımız çıktı.

Quick Sigorta'dan öğrencilere 23 Nisan’a özel “Deprem ve Umut” sergisi Quick Sigorta'dan öğrencilere 23 Nisan’a özel “Deprem ve Umut” sergisi

Yaşanabilir bir dünya için geri dönüşümü hep birlikte destekleyelim.

Sigorta Life’a ulaşmak çok kolay!

Sigorta Life Dergi’nin tüm sayılarına, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, dijitalbasin.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip etmeyi unutmayın!

Canlı yayınlarımızı ve konuklarımızı izleyebileceğiniz Youtube kanalımız: https://www.youtube.com/SigortaLifeDergi 

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/sigortalifedergi/ 

Twitter hesabımız: https://twitter.com/sigortalifedrg 

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/sigorta-life-dergi-9374161ba/ 

Editör: Sigorta Life