130 yıllık geçmişi ile sektörün öncüsü olan AXA, ülkenin dört bir yanında farklı alanlarda hizmet veren acenteleriyle bir araya gelerek dağıtım kanalıyla birebir temaslarda bulunmaya devam ediyor. AXA Sigorta ve AXA Hayat ve Emeklilik, yıl boyu gerçekleştirdiği bölgesel acente ziyaretleri, etkinlik ve organizasyonlara ek olarak, başarılı çalışmalarıyla öne çıkan acentelerini ödüllendirdiği buluşmalar da gerçekleştiriyor. Bu kez 23 - 24 Eylül tarihlerinde Kırklareli’de BES alanında hizmet veren acenteleriyle bir araya gelen AXA Hayat ve Emeklilik, başarılı olan acentelerine ödüllerini takdim etti. 

BES Yıldızları Buluşması’na AXA Hayat ve Emeklilik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Olgun Küntay ile birlikte AXA Sigorta yöneticileri ve bireysel emeklilik alanında başarılı acenteler katıldı. 

Ceyhan Hancıoğlu, Sigorta Sektöründe Kariyer Yapma Hedefindeki Öğrencilere Deneyimlerini Aktardı Ceyhan Hancıoğlu, Sigorta Sektöründe Kariyer Yapma Hedefindeki Öğrencilere Deneyimlerini Aktardı

AXA Hayat ve Emeklilik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Olgun Küntay buluşmayla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “AXA Hayat ve Emeklilik olarak, acentelerimizi ailemizin üyeleri gibi görüyoruz. Dağıtım kanalımız müşterilerimizle en önemli temas noktalarımızdan birini oluşturuyor. Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla AXA Hayat ve Emeklilik kalitesini en iyi şekilde yansıtan acentelerimizi ödüllendirmek ve farklı branşlarda hizmet kalitemizi yansıtmak adına yıl boyu çok çalışan paydaşlarımızın moral depolamasını sağlamak bizim için oldukça önemli. Bireysel emeklilik alanında işimize kattıkları değerden dolayı BES Yıldızları’nı kutluyor ve emekleri için her birine teşekkür ediyorum.”

Editör: Sigorta Life