“Aracını az kullananla çok kullanan bir olur mu?” sorusunun yöneltildiği filmde, Juno Başka Kasko ile bu soruya yanıt veriliyor.

Juno Başka Kasko ile artık aracını az kullananlar, çok kullananlarla aynı kasko bedelini ödemiyor. Juno ile Başka Kasko yaptıranlar, bir ay boyunca araç kullanımı 500 km’yi geçmezse, ödediği miktarın %40’ını para puan olarak iade alıyor. 

Juno’nun yeni reklam filminde bu konu eğlenceli bir şekilde ele alınarak insanların sağında solunda az kullandığı ne varsa, iade telaşına düşmesi aktarılıyor. Herkese ‘bi aydınlanma’ geliyor. Juno’dan Başka Kasko yaptırmış, iadesi yatmış bir babanın, evdeki iade telaşı anlatılıyor. 

Artan yakıt fiyatları ve evden çalışma gibi sebeplerle aracını az kullanan müşterilerin bütçesine katkı sağlayan bir ürün geliştirme amacıyla yola çıktıklarını söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiğimiz ürünümüz, araç sahiplerinin kullanım alışkanlıklarına göre değişen fiyat avantajları sunuyor. Aynı zamanda araç kullanımını azaltmaya teşvik ederek karbon salınımının düşürülmesine de destek oluyor. “Kullandığın kadar öde” diyerek müşterilerimize her zaman yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Sunduğu yenilikçi avantajlarıyla Başka Kasko’nun pek çok araç sahibinin sigortaya bakış açısını değiştireceğine inanıyoruz” dedi. 

Reklam filmini izlemek için tıklayın:

BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı! BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı!

https://www.youtube.com/watch?v=Uy3PjGGR9kg

Editör: Sigorta Life