Yenilikçi ürün, hizmet ve çözümleriyle daima sigortalıların yanında olan Anadolu Sigorta, ekonomik, çevresel ve sosyal projelerle topluma katkı sunarken, sağlıklı yaşam bilincini gündelik hayatın bir parçası haline dönüştürmek için de çeşitli sponsorluklara imza atıyor. Kısa süre evvel Türkiye’nin en büyük kış spor etkinliklerinden biri kabul edilen Winter Run İstanbul’un sponsorluğunu üstlenen Anadolu Sigorta, bu defa 9-10 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Ephesus Ultra Maratonu’nda Trail 120K parkur sponsoru oldu. 

2017 yılından bu yana düzenlenen Ephesus Ultra Maratonu bu yıl bir kez daha spor tutkunlarını Efes Selçuk'ta bir araya getiriyor. “UNESCO Dünya Mirasını Koşarak Keşfet” mottosu ile düzenlenen maratonda yarışmacılar, Climbolic Ephesus Ultra Maratonu boyunca Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Efes Antik Kenti’ni koşarak keşfederken, Efes Selçuk'un tarihi güzelliklerini görme şansını yakalayacaklar. 

9 Mart 2024 Cumartesi günü saat 07:00’de start alacak Anadolu Sigorta Ephesus Ultra Trail 120K ile yarışseverler Meryem Ana Tapınağı’ndan Efes Antik Kenti’ne koşarak dünyanın iki antik harikası arasında yarışma imkanı bulacaklar. Anadolu Sigorta Ephesus Ultra Trail 120K parkurunda mücadele edecek sporcular, ayrıca Anadolu Sigorta’nın sunduğu sağlık ürünlerindeki fırsatlarla da tanışabilecekler.  

Türkiye Sigorta’dan Deprem Bölgesinde Kardeşlik Sofraları Türkiye Sigorta’dan Deprem Bölgesinde Kardeşlik Sofraları

Anadolu Sigorta Ephesus 01

Editör: Üveys Altun