Anadolu Hayat Emeklilik, uluslararası alanda iletişim sanatı ve bilimini geliştirmek amacıyla kurulan ABD merkezli Mercury Excellence Awards tarafından ödüle layık görüldü. Bu yıl 16’ncısını düzenlediği Türkiye’nin kadınlara özel tek fotoğraf yarışması Kadın Gözüyle Hayattan Kareler, ödül programının “Farkındalık Projesi” kategorisinde onur ödülü kazandı.

İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor

Bağımsız ödül organizasyonu MerComm’un, iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak görülen Mercury Excellence Awards yarışmasında; 60 ülkenin katılımıyla yenilikçi, orijinal, stratejik ve yaratıcı iletişim çalışmaları ödüllendiriliyor. 

Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri olan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler’in onur ödülüne layık görülmesinden büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, “Bu yıl 16’ncısını düzenlediğimiz Kadın Gözüyle Hayattan Kareler fotoğraf yarışmasıyla böylesine özel bir ödüle daha layık görülmekten son derece mutluyuz. 16 yılda toplam 23 bini aşkın katılımcı, 88 bini aşkın fotoğrafla yarışmamıza katıldı. İlginin her geçen yıl arttığını görmekten ayrıca memnuniyet duyuyoruz. Kadınların sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunabilmek, şirketimiz için çok değerli. Bizi ödüle layık gören MerComm’a ve yarışmamıza ilgi gösteren, katılım sağlayan tüm fotoğraf tutkunlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.