Her Yaşta kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye’de yaşlanmayla ilgili toplumsal sorunu ele alan ilk şirket olan AgeSA, yaşlanma döneminde dolu dolu yaşamaya rehberlik edecek Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabını Storytel iş birliği ile seslendirdi. Oyuncu Sezin Akbaşoğulları’nın seslendirdiği Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabı, Storytel platformu üzerinden dinlenebiliyor.

EY ve Lumnion sigortacılık sektöründe stratejik iş birliğine gidiyor EY ve Lumnion sigortacılık sektöründe stratejik iş birliğine gidiyor

Yaşlanma sanatını anlatıldığı Her Yaşta Dolu Dolu Yaşa kitabında yaşlılık üzerinde araştırmalar, yaşlanmaya bakış açımız, yaşlanma sanatı,“yaş”ın tanımı, Türkiye’nin yaşlanma stratejisi ve anatomisi yer alıyor. Dünyadan farklı örneklerin yer aldığı “Dünyada Yaş Almak” ve “Başarılı Yaşlanmak” bölümleri ve yaş almaya dair deneyimlerin paylaşıldığı “Dolu Dolu Yaşa” bölümü Şair Sunay Akın, Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin, Klinik Psikolog Beyhan Budak ve Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’ın önerileriyle akıcı bir okuma ve dinleme deneyimi sunuyor.

Editör: Sigorta Life