Dünyanın kıtalar arası koşulan tek maratonu olma özelliği olan 44. İstanbul Maratonu bu yıl 7 Kasım’da koşuldu. Maratonun “Yardımseverlik koşusu” bağış süreçleri ise 21 Kasım’da sona erdi. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) yararına koşan ve bağış toplayan Unico Sigorta çalışanları, 65 Bin TL’nin üzerinde bağış rakamına ulaşarak 108 aileye Umutlu Kutu desteğinde bulundu.

Gulf Sigorta’nın Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Dağıtım Kanalı Kampanyası Gulf Sigorta’nın Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Dağıtım Kanalı Kampanyası

“Umut elçisi olmaktan dolayı mutluyuz”

Çalışanlarının gönüllülük ve spor faaliyetlerini her zaman desteklerini belirten Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Unico Sigorta olarak bu yıl da İstanbul Maratonu’nun umut elçileri arasına katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımızın bu tip yardımseverlik ve gönüllülük aktivitelerini maddi-manevi destekliyor ve onlarla gurur duyuyoruz. Bu yıl maratona 28 koşucuyla katıldık ve adımlarımızı Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için attık. KAÇUV uzun süredir birlikte olduğumuz bir yol arkadaşımız ve ayni bağışlarımızla da desteğimizi sürdürüyoruz. İstanbul Maratonu’nda gösterdikleri hassasiyet için bağış toplayan ve bağışlarıyla çalışma arkadaşlarına destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.