Sigortacılığın gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen Smart Insurance Awards için başvurular 1 Mart itibarıyla başladı.

Akıllı Yaşam dergisi ve Sigorta Gündem’in 10’uncu kuruluş yıldönümüne özel düzenlenen yarışma, InsurTech’lerin sigorta şirketleri ve sigortalıların hayatına etkisinden hareketle projelendirildi. Sigorta sektörünü ve bu sektöre hizmet veren diğer paydaşların bir araya getirilmesiyle oluşturulacak diyalog ortamının sinerjisini tüm aktörler için bir kazan-kazan ekosistemine dönüştürmek üzere gelenekselleştirilecek yarışma, sigorta sektöründe inovasyona dayalı Türkiye’nin ilk ödül programı olarak öne çıkıyor.

Magdeburger Sigorta Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımı’nın formasında yer aldı. Magdeburger Sigorta Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımı’nın formasında yer aldı.

SMART-I AWARDS ÖDÜL TAKVİMİ

* Proje uygulama dönemi: 1 Ocak 2020 – 1 Nisan 2022

* Yarışma başvuru tarihleri: 1 Mart – 30 Nisan 2022

* Finalistlerin açıklanması: 15 Haziran 2022

* Ödül töreni: 23 Haziran 2022 | İş Sanat Kültür Merkezi, Levent İstanbul

*Başvurmak için: www.smartinsuranceawards.com

Katılım koşulları, ödüller ve tüm detaylar için: www.smartinsuranceawards.com  adresini ziyaret edebilirsiniz. Destekleyenler arasında yer almak için bize ulaşın: [email protected]