Anadolu Sigorta BlindLook’un EyeBrand – Beyond Darkness Ödül Töreni’ne Katıldı Anadolu Sigorta BlindLook’un EyeBrand – Beyond Darkness Ödül Töreni’ne Katıldı
Türkiye Sigorta; acentelerinin performanslarını artıracak ve başarılı çalışmalarını ödüllendirecek “Yıldız Acenteler Kulübü” sadakat programını hayata geçirdi. Yıldız konseptli paketlerde hedeflerini başarıyla gerçekleştirecek acenteler kendilerine pek çok avantajlar sunan ödüllerden yararlanabilecek. Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Atilla Benli, “Acentelerimiz; sahadaki temsilcimiz, gözümüz, kulağımız, elimiz, kolumuz. İtibarı yüksek ve geleceği şekillendiren bir sektör için kendine ve bilgisine güvenen, özgür düşünüp özgün projeler üreten, özgüvenli sigortacılar olmalıyız. Bizim acentelerimizle ve bu ülkenin insanıyla gönül bağımız var” dedi. Türkiye Sigorta acenteleri için sadakat programını uygulamaya aldı. Acentelerin yıl içerisinde gösterecekleri üretim ve karlılık performansları baz alınarak dahil olacakları Türkiye Sigorta Yıldız Acenteler Kulübü sadakat programı ile acentelerin başarılı çalışmalarının ödüllendirilmesi hedefleniyor. “Kutup Yıldızı”, “3 Yıldızlı Acente”, “2 Yıldızlı Acente” ve “1 Yıldızlı Acente” olarak dört grup acentenin dahil olduğu sadakat programı 29 Ocak 2021 tarihinde yaklaşık 1.000 acentenin katılımı ile çevrimiçi düzenlenen lansman toplantısında tanıtıldı.

“83 milyonun sigortacısı olmak idealiyle çalışıyoruz”

Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Atilla Benli acentelerinden aldıkları güç ve onların desteği ile Türkiye’nin yarınları için çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini kaydederek şöyle konuştu; “Bizim idealimiz; 83 milyonun sigortacısı olmak ve insanımızın tüm ihtiyaçlarına güvence sunmak. Bir araya gelerek, güçlerimizi birleştirerek, hep birlikte sigorta sektörünün bugününü ve geleceğini şekillendireceğiz. Sigortacılık entelektüel bilgiye sahip, niteliği ve itibarı yüksek bir meslek. Bizler, bir sonraki nesle sağlam ve güçlü bir meslek devretmeliyiz. Bunun için de geleceğe hazırlanmalı, dijital dönüşüm ve gelişimimizi tamamlamalıyız” Türkiye Sigorta’nın prim üretiminde 2020 yılını sektör lideri olarak kapattığını, bu sonuçlara hep birlikte ulaştıklarına dikkat çeken Benli; “Gizli kahramanlarımız olarak nitelendirdiğim acentelerimiz ve çalışanlarımız bu “bir olma” öyküsünde başrolü oynadı ve her zaman yanımızda yer aldı. Acentelerimiz sahadaki temsilcimiz, gözümüz, kulağımız, elimiz, kolumuz. Bizim acentelerimizle ve bu ülkenin insanıyla gönül bağımız var” dedi.   Hayata geçirdikleri sadakat programı kapsamında acenteler ile uzun süreli iş birliklerine imza atmayı ve başarılara el birliğiyle ulaşmayı amaçladıklarına vurgu yapan Atilla Benli; “Sürdürülebilir liderlik hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimizden acentelerimize kadar herkesin mutlu olacağı bir dünyayı keşfetmeyi hedefliyoruz. Bu program ile sahadaki gücümüz olan, üreten acentelerimizle aramızdaki bağı güçlendirmeyi, farklı avantajlar sunarak motivasyonlarını yükseltmeyi hedefliyoruz. Bugüne kadar yolculuğumuza katkı veren tüm acentelerimize gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. Birlikte daha çok başarılara imza atacağımıza şüphem yok” diye konuştu. “Acentelerimizin yaptıkları işten mutlu olmaları öncelikli hedefimiz arasında yer alıyor” Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Acenteler Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doğukan Karakaya ise; acentelerin aidiyet duygusunu pekiştirmek, onlar için daha mutlu olacakları bir çalışma ortamı sunmanın öncelikli hedefleri arasında yer aldığının altını çizdi. “Acentelerimizin ihtiyaçlarını dinleyen, her anlarında yanlarında olan bir şirket olma gayesiyle çalışıyoruz.” diyen Karakaya sözlerini şöyle sürdürdü: “Teknolojik yatırımlarımız ile acentelerimizin işlerini kolaylaştıran ve onları dijital çağa hazırlayan yenilikçi bir şirket olmak öncelikli stratejilerimiz arasında yer alıyor. Düzenlemiş olduğumuz Türkiye Sigorta Yıldız Acenteler Kulübü sadakat programı kapsamında parıldayan yıldızlarımız olan acentelerimizi kategori ve segmentlerine göre sürpriz ayrıcalıklar, özel indirimler ve özel imkanlar bekliyor.”
Editör: TE Bilisim