Türkiye İtibar Akademisi ve Beykoz Üniversitesi iş birliğiyle bu yıl dördüncü kez Türkiye’nin elmas, platin ve altın markalarının derecelendirildiği Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) açıklandı. Endeks sonuçlarına göre Anadolu Sigorta, “Türkiye’nin Elmas Markası” seçildi. Anadolu Sigorta ayrıca, Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi (TİE), Türkiye Gençlik Endeksi (G250), Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi ve Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE)’nde, iki yıl üst üste sektörel derece elde ederek Türkiye’nin sembol markası sertifikasına da sahip oldu.

Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu

9 Kasım’da Beykoz Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen törenle sertifikaları Anadolu Sigorta adına İletişim Koordinatörü Berna Semiz Ergüntan ve Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Elif Banu Kocaoğlu Yıldız aldı.

Türkiye örneklemi kabul edilen 26 bölge ve 72 ilde gerçekleştirilen EFE’de, kurum ve markalar kamuoyu nezdinde; yönetim, ürün/hizmet ve sosyal fayda ekseninde sergiledikleri performanslarının bıraktığı izler çerçevesinde ölçümlendi. 

EFE raporu, marka ya da kurumun yönetimsel performansının kamuoyunda tesis ettiği fayda algısı, ürün performansının oluşturduğu fayda algısı ve kurum ya da markanın topluma kattığı değer ya da ürettiği projeler neticesinde zihinlerde kazıdığı fayda algısını ortaya koyuyor. 

Editör: Sigorta Life