Sağlık sigortaları tarafındaki hedeflerinin her yıl istikrarlı şekilde büyümek olduğunu vurgulayan Türk Nippon Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu. Sağlık Sigortaları Şirketimizin önem verdiği branşların başında geliyor. Yeni yılla birlikte bu alanda yapacağımız atılımları hızlandırıyoruz. Bunun ilk adımı olarak Affinitybox ile anlaştık. Sağlık Sigortacılığı alanında uçtan uca dijitalleşmeyi sağlayan Healthbox ürününü 2024 yılında şirket sistemimize entegre edeceğiz. Bu ürünün getirdiği otomasyon sayesinde iş gücü kazanımımızın yanı sıra, operasyonel hız, maliyet avantajı ve müşteri memnuniyeti yaratmayı amaçlıyoruz. “şeklinde konuştu.

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli! Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli!

Affinitybox Genel Müdürü Burak Gündüz ise “Sağlık sigortacılığı ekosistemini uçtan uca dijitalleştirmeyi hedefleyen Healthbox ürünümüzün kullanımı ile Türk Nippon Sigorta süreçlerinde otomasyon, maliyet avantajı ve müşteri memnuniyeti yaratmayı hedefliyoruz. Healthbox ürünümüzün yüksek entegrasyon kapasitesi, esnek ürün altyapısı ile yeni ürünleri tasarlayıp pazara sunmanın çok hızlanacağını ve bu çevikliğin sigorta şirketleri için rekabet avantajı yaratacağını düşünüyoruz. Sistemin getirdiği hız ve otomasyon sayesinde oluşan hizmet kalitesi yanında sigorta müşterileri için sunduğumuz mobil servisler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlıyoruz.” Dedi.

Editör: Üveys Altun