Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi Türk Nippon Sigorta Çalışanlarına Sağladığı İmkanlara Bir Yenisini Ekledi

Türk Nippon Sigorta Ekim ayı itibari ile çalışanların daha aktif spor yapabilmelerini destekleme amacıyla Benefits Systems ile ortak bir çalışma yapan Türk Nippon Sigorta İstanbul genelindeki tüm çalışanları için Benefits Systems’in anlaşmalı olduğu spor salonlarını ücretsiz olarak kullanma imkânı sağlıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “Çalışanlarımız için aktiviteler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yoğun çalışma temposunun getirdiği stresi bir nebze azaltmak ve Şirket dışında da çalışanlarımızın hayatına renk katmak amacı ile hayata geçirdiğimiz projemiz tüm çalışanlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı. “Hayatına hareket kat” olarak mottosunu belirlediğimiz projemizde çalışanlarımıza İstanbul genelinde anlaşmalı spor salonlarına ücretsiz giriş imkânı sağladık. Şirketimizin hedeflerine ulaşmasında en önemli unsurlardan biri olan çalışanlarımıza yeni etkinlikler yapmaya 2023 yılında da devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

Editör: Sigorta Life