Sigorta sektöründe dijital dönüşümü destekleyen 2023 Türkiye Insurtech Ödülleri geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Insurtech Hub’un organize ettiği etkinlik, aynı zamanda katılımcılara sağladığı geri bildirimlerle sektöre katma değer sağlamış oldu.

Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu?

En Insurtech

Ülkemizin en köklü asistans şirketlerinden RS Otomotiv Grubu çatısı altındaki Tur Assist ise ödüle layık görülen şirketler arasındaki yerini aldı. Sigorta sektöründe hasar süreçlerini kolaylaştırmak adına ortaya koyduğu “Hasar Odaklı Asistans Hizmetleri” projesi ile Tur Assist “En Insurtech Asistans Şirketi” ödülüne layık görüldü. Törende yaptığı konuşmada Tur Assist Operasyon Direktörü Fikret Gezer, dijitalleşmeyi her daim ön planda tuttuklarını belirtirken, “Hasar süreçlerine katkı sağlayan projemizin aldığı bu ödül, dijitalleşmeye verdiğimiz önemi bir kez daha kanıtlamış oldu. Bizleri bu ödüle layık gören tüm jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

En Insurtech 2

Editör: Üveys Altun