Türkiye’nin öncü insurtech markası Sigortam.net, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde geleceği inşa eden öğretmenlere özel avantajlar sunan bir kampanyayı hayata geçirdi.

Kampanyadan, ilk ve orta eğitim, üniversite, dershane gibi farklı kurumlarda aktif olarak görev yapan ya da emekli olmuş tüm öğretmenlerin yanı sıra birinci derece akrabaları da yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında satın alınacak sağlık poliçelerinde yüzde 5, kasko poliçelerinde ise yüzde 4 indirim sağlanıyor. 27 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kampanya, hem online hem de telesatışta yapılan sigorta satışları için özel olarak hazırlanan OGRETMEN22 kodu ile geçerli oluyor.

Kampanyadan yararlanmak için poliçe alımının ardından 24 saat içinde sağlık sigortası için meslek kartının Sigortam.net Whatsapp hattına (0534 517 24 20) SAGLIK yazılıp bir boşluk bırakılarak TC kimlik numarası ile birlikte gönderilmesi gerekiyor. Kasko için ise yine Sigortam.net Whatsapp hattına meslek kartı ile plakanın gönderilmesi yeterli.

Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi Unico Sigorta’nın desteklediği Barkın Pınar ve takımı Avrupa Şampiyonluğunu Garantiledi

Kazanılan indirim, kampanya katılım onayının ardından bir hafta içerisinde poliçenin alındığı kredi kartına iade ediliyor. 

Editör: Sigorta Life