Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, sigorta ve teknoloji ekosistemi olan Insurtech Hub tarafından, sigorta sektöründe dijital dönüşüm farkındalığını artırmak amacıyla düzenlenen, Türkiye’deki ilk ve tek insurtech ödül organizasyonu 2022 Türkiye Insurtech Ödülleri’nde "En Insurtech Broker” marka seçilerek ödüle layık görüldü.

SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap! SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap!

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, bu ödülü almış olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Ülkemizin insurtech bayrağını taşıyan lider markasıyız. ‘Müşterinin Şampiyonu’ olma vizyonuyla karmaşık bir ürün olan sigortayı çok daha anlaşılır, basit, uygun ve erişilebilir hale getirmek hedefiyle çalışıyoruz. Dijitalleşme ve son teknolojinin imkanları ile insan sıcaklığını en iyi şekilde harmanlayarak sunduğumuz hizmeti mükemmelleştirmeye odaklanıyoruz. Sektördeki 22 yıllık tecrübemizle bundan sonra da yenilikleri ve ilkleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.