Geçtiğimiz günlerde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile gerçekleştirilen ana sponsorluk anlaşması ve programı kapsamında, tenis ekipmanlarının dağıtımı ilk olarak  Ankara ilimizde gerçekleştirildi. Birtep Grup CEO'su Kürşat Köz, konuyla ilgili olarak "Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile yaptığımız işbirliğiyle, özellikle dezavantajlı bölgelerimizde yaşayan çocuklarımızın hayatlarına dokunup, onların sporla büyümesine ve gelişmesine destek olmak bizler için çok kıymetli. Ayrıca bu vesileyle tüm sporcularımızın ve sporseverlerin 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü'nü içten dileklerimizle kutluyoruz." dedi.

RS Otomotiv Grubu’nun 15’nci yıl gurur gecesi görkemli bir törenle gerçekleşti RS Otomotiv Grubu’nun 15’nci yıl gurur gecesi görkemli bir törenle gerçekleşti

 

Ankara'daki ekipman dağıtımı programına Birtep Grup CEO'su Kürşat Köz, Sigortambir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpay, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün ve genç sporcular katılım gösterdi. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun ana sponsorlarından biri olarak gençlerin yanında olmaya devam edeceklerini dile getiren Birtep Grup CEO'su Kürşat Köz, Ankara'da gerçekleştirilen ekipman dağıtımı programında "Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile yaptığımız işbirliğiyle, özellikle dezavantajlı bölgelerimizde yaşayan çocuklarımızın hayatlarına dokunup, onların sporla büyümesine ve gelişmesine destek olmak bizler için çok kıymetli. Bunu her defasında dile getirmeye gayret gösteriyoruz. Bizlere bu fırsatı verdiği için federasyonumuza şükranlarımızı sunuyoruz." şeklinde konuştu. Sigortambir'e destekleri için teşekkürlerini ileten Oktay, ayrıca Sigortambir Yönetim Kurulu'na plaket takdiminde bulundu.