Sigortalı yaşayanların dergisi” mottosuyla yolan çıkan Sigorta Life Dergi, sigorta, bireysel emeklilik sektöründe gündemin nabzını tutuyor. Tam 24 sayıdır Sektördeki gelişmeleri, okuyucularına, tarafsız bir şekilde aktarmayı ilke edinen Sigorta Life, sigorta ve bireysel emeklilik dünyasının önemli aktörlerine hem röportajlarla hem de kaleme alınan makalelerle yer veriyor. Birbirinden ilginç kapakları ve içerikleriyle Eylül sayısı yine hem dijitalde hem de basılı haliyle şimdiden övgüyü haketti.

Bu sayımızda özel haberler, röportajlar ve birbirinden ilginç hikâyeler yer alıyor. Oscar kazanmış sigorta filmleri, sigorta sözlükleri, bilmeniz gereken özel bilgiler hepsi ve daha fazlası Sigorta life Eylül sayısında!

SİGORTA DÜNYASINA DAİR HER ŞEY BİR TIK UZAĞINIZDA!

Sigorta gündemini, sektörün en sıcak gelişmelerini takip edebileceğiniz ve sektörün en hızlı sigorta haber portalı olan www.sigortalifedergi.com modern, hızlı ve kolay ulaşılabilir mobil uyumluluğuyla okuyucularına bir tık uzaklıkta.

SİGORTA LİFE ŞİMDİ ONLİNE OLARAK SATIŞTA!
Sigorta Life, Türk Telekom e-dergi ve Türkcell Dergilik’ten sonra Çiçek Sepeti, Trendyol, Gittigidiyor ve N11’de ücretsiz kargo fırsatıyla okuyucularıyla buluştu. Sigorta Life online satış kanallarıyla şimdi daha da yakınınızda…

İhtiyaca Özel Kasko Çözümleri Türk Nippon Sigorta’da! İhtiyaca Özel Kasko Çözümleri Türk Nippon Sigorta’da!