Türkiye'nin ilk perakende sigorta markasını oluşturan ve büyümesini devam ettiren Sigorta Cini, Türkiye'nin en seçkin ve güvenilir sigorta şirketlerinden en uygun teklifleri sunabilmek için altyapısına, portföyüne ve işbirliklerine yatırım yapmaya devam ediyor. Bu doğrultuda Sigorta Cini, 15 yılı aşkın süredir Türkiye'de sigorta ve reasürans hizmeti veren Boğaziçi Sigorta ve Reasürans Brokerliği ile işbirliği gerçekleştirdi.

Sigorta Eksperliği Kursu belirsizliğini koruyor Sigorta Eksperliği Kursu belirsizliğini koruyor

Reasürans bağlantılı, özel ürünler geliştirme konularında yetkin Boğaziçi Reasürans Brokerliği ile başlatılan işbirliğiyle tüketici ihtiyaçlarına göre benzersiz, kafa karıştırmayan, uygun, kolay ulaşabilecekleri yeni ürünleri hayata geçirerek Sigorta Cini'nin mağazalarından, web sitesinden ve çağrı merkezinden satışa sunulacak.

Aynı zamanda kurumsal müşterilerin sigorta ve reasürans ihtiyaçlarında Boğaziçi Reasürans Brokerliği'nin deneyimi ile daha uygun çözümler sağlanacak. Ayrıca Sigorta Cini ile Boğaziçi Reasürans Brokerliği birlikte dijital pazarlama, ürün geliştirme, dağıtım kanallarını farklılaştırma gibi konularda sinerji oluşturmayı hedefliyorlar.

Editör: Sigorta Life