Turnuvada, yine tüm sigorta sektöründen kadın ve erkek takımlar buluşacak. Sadece sigorta sektörü ekiplerinin yer alacağı spor karşılaşmalarına geçen sene ise 40’a yakın şirketten takım başvurusu toplanmıştı. Bu yıl da büyük ilgi ve katılım beklediklerini ileten RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Rekabet, dostluğun sigortasıdır diyerek yola çıktık ve sektörümüzün istekleri üzerine turnuvamızı geleneksel hale getirdik. 17-19 Mayıs tarihini ajandanıza mutlaka not edin. Hem 15’inci yılımızı kutlayacağımız bir tarih olması hem de turnuvanın son gününün 19 Mayıs gibi özel bir tarihte olması vesilesiyle, elimizde bayraklarımız ve kırmızı beyaz kıyafetlerimizle Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anacağımız için ayrı bir anlam ve önem taşıyor.” şeklinde mesajlarını iletti.

Voleybol Görsel 2

AXA Sigorta Kupa Voley Kadınlar Şampiyonu Fenerbahçe Opet Oldu AXA Sigorta Kupa Voley Kadınlar Şampiyonu Fenerbahçe Opet Oldu

19 Mayıs’ta kazanan kadın ve erkek takımların başarıları, RS Otomotiv Grubu’ nun 15. yıl kutlamaları kapsamında 25 Mayıs tarihindeki Zeynep Bastık Konserinde kupa töreniyle taçlandırılacak.

Türkiye Sigorta Birliği’nin destekleriyle İstanbul’da yapılacak turnuvaya tüm sigorta sektörünü davet eden Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Uğur Gülen “Sporun birleştirici gücüne inanan ve sporla yaşayan biri olarak, sektörümüz tüm paydaşlarıyla birlikte güzel bir sportif etkinlikte bir araya gelmesinin heyecanını ben de paylaşıyorum.  Sektörümüzün birlik ve beraberliğini 19 Mayıs gibi anlamlı bir günde yaşayacağımız turnuvaya her bir üyemizin katılmasını heyecanla bekliyoruz.” dedi.

RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ise turnuvayla ilgili olarak “Rekabet, dostluğun sigortasıdır diyerek yola çıktık ve sektörümüzün istekleri üzerine turnuvamızı geleneksel hale getirdik. 17-19 Mayıs tarihini ajandanıza mutlaka not edin. Hem 15’inci yılımızı kutlayacağımız bir tarih olması hem de turnuvanın son gününün 19 Mayıs gibi özel bir tarihte olması vesilesiyle, elimizde bayraklarımız ve kırmızı beyaz kıyafetlerimizle Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anacağımız için ayrı bir anlam ve önem taşıyor. Mayıs ayında İstanbul’da düzenleyeceğimiz turnuvayla ilgili olarak detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağız.” çağrısında bulundu.

Rs Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu 2

Editör: Üveys Altun