Antalya Belek Cornella Diamond otelde gerçekleşen ve 400 acentenin katılım gösterdiği toplantı Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu ile gerçekleşen söyleşi ile başladı.

Quick Sigorta’nın kurulum sürecinden bahseden Mahmut Erdemoğlu, 5 yılda yoğun bir büyüme ivmesi yakaladıklarını ifade etti. Erdemoğlu, bu süreçte acentelerin de göstermiş olduğu ilgiden çok mutlu olduğunu belirtti. Erdemoğlu, yaptığı açıklamada, “Buradan bütün acentelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum çünkü sigorta şirketlerinin acentesiz olması mümkün değil. Bu yıl içinde tamamlanan satışlara tüm branşlarda baktığımız zaman acenteler yüzde 65’ini gerçekleştirmişler bizdeki satışlarımıza baktığımızda ise acentelerin payı bizde yüzde 85. Türkiye genelinde 16 bin sigorta acentesi var 12 bini faal olarak çalışıyor ve kuruluşumuzdan bu yana Quick Sigortaya başvuran acente sayısı 9 bin. Bizler de kuruluşumuzdan bugüne bize duydukları güveni umarım sarsmamışızdır.” İfadelerini kullandı.

Mahmut Erdemoğlu ile gerçekleşen söyleşinin ardından açıklamalarda bulunan Maher Holding CEO’su Levent Uluçecen, Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar ve Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy da acentelerine gösterdikleri desteklerin artarak devam edeceğini ifade etti.

Milli Reasürans 95 Yaşında Milli Reasürans 95 Yaşında

Gerçekleşen söyleşinin ardından acenteler ile bir araya gelen Maher Holding Pazarlama ve Dijital Başkanı Pınar Güzey, acentelerde dijitalleşme sürecine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

IMG_7724

Editör: Sigorta Life