20 yılı aşkın sigortacılık tecrübesine sahip Cem Salih Çelen, 01.11.2021 tarihinden geçerli olmak üzere Neova Katılım Sigorta’da Teknik ve Reasüranstan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

 

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu’ya En Etkin 50 Teknoloji Lideri Ödülü Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu’ya En Etkin 50 Teknoloji Lideri Ödülü

Sigorta sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Neova Katılım Sigorta, stratejik hedefleri doğrultusunda organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Buna göre sigorta sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Cem Salih Çelen, Neova Katılım Sigorta’da Teknik ve Reasüranstan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

 

1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden mezun olan Cem Salih Çelen, 2000 yılında Emek Sigorta’da risk mühendisi olarak başladığı sigortacılık kariyer hayatına 2019 yılına kadar çeşitli şirketlerde ve kademelerde görev yaparak devam etti. 2019 yılında Halk Sigorta A.Ş’de Teknik ve Reasüranstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Çelen, Neova Katılım Sigorta’ya katılmadan önce Ankara Sigorta’da Teknik ve Hasar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstleniyordu.

Editör: TE Bilisim