Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği Nedeniyle Yapılan 0 Km Oto Kampanyaları 2. El Otoyu Vurdu Mu?

Programların açıklandığı etkinlikte, Milli Reasürans Genel Müdürü Fikret Utku Özdemir, fuar kapsamında düzenlenecek olan “İklim Değişikliği ve Katastrofik Riskler” konulu panele konuşmacı olarak katılıyor.   

Ayrıca fuarda oluşturulan “Millî Reasürans Zaman Tüneli” ile ziyaretçiler sigorta sektörü ve Milli Reasürans’ın geçmişten günümüze uzanan tarihine tanıklık etme imkânı bulacak. Milli Reaüsrans’tan yapılan açıklama ise şöyle;
“Türkiye’de Sigortacılığın Doğuş Evresi (1850-1925), Cumhuriyet Türkiyesi’nde Reasürans Tekelinin Başlangıç Evreleri (1925-1939), Türkiye’de Sigorta Sektöründe Ulusal Kimlik (1939-1960), Dış Piyasalara Açılma Dönemi (1960-1980), Çağdaş dönem; Günümüzde Millî Reasürans (1980-…)  dönemlerinden belge ve fotoğrafların sergileneceği “Millî Reasürans Zaman Tüneli”ne fuar katılımcılarını bekliyoruz.”

Editör: Sigorta Life