AXA Türkiye Geleceğin Sigortacılarını Yetiştirmeye Devam Ediyor AXA Türkiye Geleceğin Sigortacılarını Yetiştirmeye Devam Ediyor

Uzun yıllardır sigorta sektöründeki faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüten, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti sunan Mert Grup Sigorta, uzun yılların getirdiği tecrübe ve dürüst çalışma anlayışının desteğinde, sürekli artan müşteri portföyü ile yatırımlarına devam ediyor. Aynı zamanda Sultanlar Ligi’nde Mert Grup Sigorta Voleybol adında başarılara imza atan Mert Grup Sigorta CEO’su Aydın Kaya sigorta sektöründen sonra kripto varlık şirketi kurma kararı aldı.

Kripto paralar birikimini değerlendirmek isteyenlerin her geçen gün biraz daha ilgisini çekiyor. Mert Grup Sigorta CEO’su Aydın Kaya, değişen dünya teknolojilerinin ekonomiye olan etkilerine değinerek kripto varlık şirketi kuracağını açıkladı. Çok yakın bir tarihte kamuoyu ile detayları paylaşacağını belirten Kaya, “Yeni yatırımımız olan kripto varlık şirketimiz hayırlı olsun” dedi.

Editör: Sigorta Life