AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı

Kurulduğu günden bu yana sektörde ses getiren işlere imza atan KASİDER, beş yıl içinde kuruluş planlarında yer alan bütün projelerini yerine getirdi.

Organizasyonda konuşma yapan sektörün erkek yöneticilerinden de KASİDER ile alakalı oldukça güzel yorumlar oldu. “Kadın erkek beraber varız, birlikte tamız“ mottosu ile hareket eden KASİDER'in, yönetim kurulunda yer alan erkekler de bu dernekte oldukları için büyük bir gurur yaşadıklarını ifade ettiler. Bu meselenin bir kadın meselesi değil, insanlık meselesi olduğunu altını çizerek ifade edilirken, bu görev tek başına kadının, tek başına erkeğin görevi değil hepimizin birlikte yüklenmesi gereken bir misyondur ortak görüşü ile mesajlar verildi.

Geçtiğimiz yıl sektörde çok ses getiren Yüksek Topuklar belgeseli ile sigortacılık mesleğinin itibarı, ekonomiye katkısı ve kadınların sektördeki gücü ve etkisi ele alındı. Bu belgeselin geniş kitlelere ulaştırılarak dikkat çekilmesi sağlandı. Sigortacılık haftasının son günü de Türkiye Sigorta Birliği tarafından sektördeki kadınlara armağan edildi.

Dernek olarak bu yıl yine büyük sürprizlerle hazırlıklarını sürdüren KASİDER Yönetim Kurulu, Ekim ayında tüm kadınların güçlü yarınlar yaratması temennisi ile organizasyonu tamamladı. Konu ile ilgili kısa bir konuşma yapan KASİDER Başkanı Sema Tüfekçiler, yapmış oldukları işten büyük gurur duyduklarını ve sektörden çok güzel geri bildirimler aldıklarını belirterek, her organizasyonlarına sponsorluk desteği veren firmalara teşekkürlerini iletti.

Editör: Serhat Bingöl